Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 8 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 8 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 7 Puchar Ligi AngielskiejMecze na żywo Transmisje: 1 Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 Kolarstwona żywo Transmisje: 22 Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 17 Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 16 Gala UFCna żywo Transmisje: 15 Liga GreckaMecze na żywo Transmisje: 14 Argentyna Puchar LigiMecze na żywo Transmisje: 14 MLSMecze na żywo Transmisje: 13 ATP Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 WTA Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 Grand Prix Arabii Saudyjskiejna żywo Transmisje: 11
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Plusy i minusy korzystania z kart pre-paid u bukmacherów online

plusy-i-minusy-korzystania-z-kart-pre-paid-u-bukmacherow-online
Autor: Tomasz Tomczak | 07.01.2023 23:14

Czasy, w których musieliśmy udawać się do stacjonarnej kolektury, aby złożyć kupon odeszły w niepamięć. Obecnie wszyscy bukmacherzy online oferują różne szybkie i bezpieczne metody płatności. Wśród honorowanych w buków online metod prym wiodą:

  • Karty kredytowe/debetowe (Visa, Mastercard) - to najpopularniejsza metoda płatności u bukmacherów, szybka i wygodna, ale w wielu krajach można spotkać różnego rodzaju ograniczenia w dostępie do płatności na rzecz bukmacherów i kasyn. Wynika to z polityki rządów poszczególnych państw, które w walce z szarą strefą wywierają presje na operatorów płatności i banki.

  • E-portfele (Skrill, PayPal, Revolut, eZeeWallet, Neteller itd.) - szybki i bezpieczny sposób na przelewanie depozytów i wygranych. Z tymi metodami mogą wiązać się dodatkowe opłaty, w szczególności podczas przewalutowań lub transferu środków na prywatne konto w polskim banku.

  • Przelew bankowy - tradycyjny sposób akceptowany przez wielu operatorów. Minusy? W przypadku tej metody płatniczej musimy liczyć się z opóźnieniami rzędu kilku dni zwłaszcza w przypadku operatorów zagranicznych bez polskiej licencji.

  • Kryptowaluty - tą metodą nie zapłacimy w domach bukmacherskich z polską licencją, ale jest to ceniony i popularny sposób na wpłaty depozytów i wygranych u zagranicznych buków. Kryptowaluty pozwalają na anonimową wpłatę, pozbawione są wysokich opłat za przetwarzanie i realizowane są natychmiast.

  • Karty pre-paid, takie jak Neosurf czy Paysafecard - szybki i anonimowy sposób na wpłatę depozytu również u polskiego buka. Minusy? Tymi metodami płatniczymi nie można dokonywać wypłat.

Czym są karty pre-paid?

Karty pre-paid to rodzaj kart, które można zakupić w sklepach lub online i doładować określoną kwotą. Następnie kartę można wykorzystać do dokonywania płatności w różnych miejscach, takich jak sklepy internetowe, kasyna online czy u bukmacherów.

Najpopularniejsze marki kart pre-paid to: Neosurf, Paysafecard, Ticket Premium, Cashlib, i inne. Te karty są dostępne w wielu krajach i dostarczane przez różnych dostawców. W Polsce w przypadku hazardu online i buków najważniejszą marką jest Paysafecard.

Jak skorzystać z karty pre-paid u bukmachera online?

Aby skorzystać z karty pre-paid u buka, należy ją najpierw zakupić i doładować odpowiednią kwotą. W przypadku Paysafecard nie musimy się rejestrować w systemie, ale wówczas operator nakłada spore ograniczenia odnośnie kwot. Lepiej więc założyć sobie konto za pośrednictwem apki mobilnej albo strony www.

Następnie podczas dokonywania płatności wystarczy podać kod znajdujący się na karcie. Płatności za pomocą kart pre-paid są szybkie i bezpieczne, ponieważ nie trzeba podawać danych osobowych czy informacji o karcie kredytowej.

Niektóre kasyna i bukmacherzy pozwalają na płacenie za pomocą kart pre-paid za pośrednictwem telefonu komórkowego, dzięki czemu można dokonywać transakcji bez konieczności posiadania fizycznej karty. W większości przypadków będziemy jednak musieli podać kod z zakupionego vouchera. Składa się on z kilkunastu cyfr. Paysafecard czy Neosurf posiadają również własne aplikacje mobilne, dzięki czemu nie musimy przechowywać papierowego kwitka z kodem i możemy łatwo zasilić saldo, przepisując kody z aplikacji mobilnej.`

Plusy i minusy płatności przez Paysafecard u bukmachera

Plusy korzystania z kart pre-paid takich jak Neosurf czy Paysafecard to przede wszystkim anonimowość oraz brak konieczności podawania danych osobowych czy informacji o karcie kredytowej. Informacje o transakcji w kasynie albo u buka nie pojawiają się na naszym prywatnym koncie bankowym.

Dodatkowo karty pre-paid można łatwo zasilić online albo płacąc gotówką w jednym z tysięcy punktów sprzedaży na terenie Polski.

Głównym i najważniejszym minusem jest to, że nie można dokonywać wypłat środków z konta bukmachera za pomocą tej metody. Pod tym względem karty pre-paid przypominają płatności przez BLIK - dość łątwo z ich pomocą wpłacić depozyt, ale do wypłaty wygranej będziemy potrzebowali jednak e-portfela albo tradycyjnego konta bankowego.

Drugim istotnym ograniczeniem jest limit wpłat. To złą wiadomość dla high rollerów, którzy jednorazowo chcą wpłacić 5 000 zł albo więcej. W przypadku konta standardowego Paysafecard limit wydatków miesięcznych to raptem równowartość 250 funtów, czyli niezbyt wiele.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie