Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 15 Ligue 2Mecze na żywo Transmisje: 8 Golfna żywo Transmisje: 7 Liga CzeskaMecze na żywo Transmisje: 7 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 7 Grand Prix Węgierna żywo Transmisje: 6 Bundesliga austriackaMecze na żywo Transmisje: 6 La LigaMecze na żywo Transmisje: 6 Fortuna 1 LigaMecze na żywo Transmisje: 6 2. LigaMecze na żywo Transmisje: 6 Liga SłowackaMecze na żywo Transmisje: 6 Gala UFCna żywo Transmisje: 4 Serie AMecze na żywo Transmisje: 4 Prime MMAna żywo Transmisje: 3 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 3
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Boks transmisje na żywo i za darmo w internecie - gdzie oglądać?

Boks na żywo i za darmo można oglądać zarówno na kanałach sportowych w tv jak i przez Internet. Na naszej stronie prezentujemy aktualną listę nadchodzących gal i walk bokserskich, a także strony z legalnymi transmisjami live online. Wybierz wydarzenie i sprawdź gdzie oglądać boks na żywo i za darmo w Internecie.

Gdzie oglądać boks na żywo?

Doskonałymi miejscami do oglądania boksu na żywo w Internecie są platformy internetowe takie jak Sport TVP, STS TV i Fortuna TV. Ponadto transmisje online boksu dostępne są też na kanałach premium oferowanych przez platformy Player, Ipla i w systemach PPV.

Gdzie oglądać gale boksu za darmo?

Jedynymi legalnymi sposobami na oglądanie gal i walk boksu za darmo w Internecie są strony internetowych bukmacherów STS.pl i eFortuna.pl, a także internetowy serwis Telewizji Polskiej dostępny pod adresem Sport.tvp.pl.

Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie