Grand Prix Węgierna żywo Transmisje: 11 Golfna żywo Transmisje: 11 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Liga CzeskaMecze na żywo Transmisje: 8 Fortuna 1 LigaMecze na żywo Transmisje: 8 Kolarstwona żywo Transmisje: 7 Challenger GranbyMecze na żywo Transmisje: 6 ATP NewportMecze na żywo Transmisje: 6 Challenger AmersfoortMecze na żywo Transmisje: 6 ATP HamburgMecze na żywo Transmisje: 6 ATP GstaadMecze na żywo Transmisje: 6 ATP BastadMecze na żywo Transmisje: 6 WTA PalermoMecze na żywo Transmisje: 6 WTA BudapesztMecze na żywo Transmisje: 6 Turnieje snookeroweMecze na żywo Transmisje: 6
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

RB Lipsk przedłużył kontrakt z rozchwytywanym napastnikiem!

rb-lipsk-przedluzyl-kontrakt-z-rozchwytywanym-napastnikiem
Autor: Wojtek Jagodowski | 12.06.2024 13:38

RB Lipsk przedłużył kontrakt z napastnikiem, Benjaminem Sesko. Sesko jest ceniony przez wiele drużyn, takich jak Arsenal i Chelsea. Decyduje się jednak pozostać w RB Lipsk.

Sesko zdobył do tej pory 18 goli i zanotował 2 asysty. Nowa umowa jest ważna do czerwca 2029.  To wiąże go z niemieckim klubem na kolejne lata i ma odstraszać innych chętnych do zakupu.

Sesko nigdzie się nie rusza

Ostatnio w mediach głośno było o Benjaminie Sesko. Młody napastnik z RB Lipsk, znalazł się na celowniku takich drużyn, jak Arsenal, Chelsea, Milan oraz Atletico Madryt. Niemniej jednak, te kluby nie mogą już liczyć na jego transfer. Sesko zdecydował się na przedłużenie kontraktu z RB Lipsk.

Wygląda na to, że będzie mógł nas cieszyć jeszcze dłużej, grając w niemieckiej drużynie.

Sesko imponuje swoimi osiągnięciami na boisku

Benjamin Sesko to kluczowy gracz RB Lipsk, który zachwyca wszystkich. W tej sezonie strzelił aż 18 goli i zaliczył 2 asysty. Jego umiejętności są bardzo ważne dla drużyny Lipska.

Sesko przekonuje zarówno władze, jak i kibiców, że jest niezastąpiony. Dobra gra Sesko na boisku pokazuje, że przedłużenie jego umowy to dobra inwestycja. On nie tylko zdobywa gole, ale także pomaga kolegom z zespołu.

Ciągły rozwój to cecha, którą cechuje się Sesko. Młody napastnik cały czas się uczy, by być jeszcze lepszym. Jego praca i zaangażowanie sprawiają, że klub i fani mają nadzieję na przyszłość.

Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie