Speedway GP (Grand Prix na Żużlu)Mecze na żywo Transmisje: 2 Indywidualne MistrzostwaMecze na żywo Transmisje: 2 French OpenMecze na żywo Transmisje: 22 Grand Prix Kanadyna żywo Transmisje: 11 Siatkówka plażowana żywo Transmisje: 11 Segunda DivisiónMecze na żywo Transmisje: 11 Golfna żywo Transmisje: 9 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 8 Challenger SurbitonMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger ZagrzebMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger ProstejovMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger HeilbronnMecze na żywo Transmisje: 7 WTA BariMecze na żywo Transmisje: 7 Kolarstwona żywo Transmisje: 4 Challenger VicenzaMecze na żywo Transmisje: 3
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Żużel mecze na żywo i za darmo w internecie - gdzie oglądać transmisje?

Mecze żużlowe dostępne są na wielu kanałach sportowych. Wśród nich dostępne są stacje telewizyjne jak również źródła internetowe. Żużel na żywo można oglądać w Internecie korzystając z wielu serwisów internetowych. Nasz serwis zbiera informacje z różnych źródeł i prezentuje legalne sposoby oglądania transmisji żużla w tv i live online.

Gdzie oglądać żużel na żywo w tv i Internecie?

Żużel z racji wielkiej popularności dostępny jest na wielu stacjach tv takich jak m.in. Canal+Sport, Eleven Sports i Polsat Sport. Kanały te można oglądać nie tylko w telewizji ale również w Internecie. Na poniższej liście prezentujemy spis dostępnych transmisji i kanały na których można oglądać mecze żużlowe.

Gdzie oglądać żużel online za darmo?

Wybrane mecze i zawody żużlowe udostępniają na swoich stronach internetowych bukmacherzy STS TV i Fortuna TV. Aby obejrzeć darmowy live stream wystarczy wejść pod jeden z podanych adresów, wybrać mecz z listy i po prostu włączyć okno z transmisją.

Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie