Kolarstwona żywo Transmisje: 19 Grand Prix Hiszpaniina żywo Transmisje: 11 Golfna żywo Transmisje: 8 Challenger IlkleyMecze na żywo Transmisje: 7 ATP Londyn (ATP Queens Club)Mecze na żywo Transmisje: 7 WTA BirminghamMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger SassuoloMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger PoznańMecze na żywo Transmisje: 7 ATP HalleMecze na żywo Transmisje: 7 WTA GaibaMecze na żywo Transmisje: 7 WTA BerlinMecze na żywo Transmisje: 7 Szermierkana żywo Transmisje: 6 Wyścigi samochodowena żywo Transmisje: 5 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 5 Challenger NottinghamMecze na żywo Transmisje: 4
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Rafael Leao kuszony przez Saudyjczyków!

rafael-leao-kuszony-przez-saudyjczykow
Autor: Wojtek Jagodowski | 28.05.2024 12:53

Gwiazda AC Milan - Rafael Leao - ma być na celowniku mistrza Arabii Saudyjskiej - Al-Hilal. Według doniesień portugalskiego dziennika "O Jogo", najlepszy klub z Arabii Saudyjskiej bacznie obserwuje poczynania utalentowanego Portugalczyka, który jest liderem zespołu Rossonerich. Nie odstrasza ich nawet wysoka klauzula wykupu Leao, która wynosi 175 milionów euro.

Co słychać wokół Rafaela Leao?

Według doniesień medialnych, Rafael Leao, gwiazda AC Milan, jest uważnie obserwowana przez saudyjski klub Al-Hilal. Włoski gigant, AC Milan, postawił jednak na tego piłkarza wysoką, 175-milionową klauzulę wykupu, co ma odstraszyć potencjalnych kupców. Leao jest kluczową postacią w zespole Rossonerich i pomaga im w walce o kolejne sukcesy.

Plotki transferowe wokół gwiazdora AC Milan

Media informują, że Rafael Leao jest na celowniku saudyjskiego klubu Al-Hilal, który chciałby ściągnąć go do swojej drużyny. Włoski gigant, AC Milan, zdecydował się jednak zabezpieczyć się wysoką klauzulą wykupu Portugalczyka, co ma odstraszyć potencjalnych kupców.

Według doniesień, saudyjski klub Al-Hilal jest zainteresowany pozyskaniem Rafaela Leao. Jednak AC Milan, chcąc zatrzymać kluczowego zawodnika w swoich szeregach, postawił na niego wysoką, 175-milionową klauzulę wykupu, która jednak nie odstrasza saudyjczyków.

Leao niezainteresowany ofertą z Arabii Saudyjskiej

 Rafael Leao nie jest jednak zainteresowany przenosinami do Arabii Saudyjskiej. Portugalski napastnik, który w ostatnim sezonie był kluczową postacią Rossonerich, pragnie pozostać w klubie, który pomógł mu na zakręcie jego kariery. Leao czuje się wdzięczny włoskiemu klubowi i chce się za to odpłacić.

Portugalski napastnik pragnie kontynuować swoją karierę w Europie, gdzie może rywalizować na najwyższym poziomie i pomóc AC Milan w walce o kolejne sukcesy. Leao pozostaje wierny włoskiemu klubowi, który dał mu szansę rozwoju.


Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie