Grand Prix Węgierna żywo Transmisje: 11 Golfna żywo Transmisje: 11 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Liga CzeskaMecze na żywo Transmisje: 8 Fortuna 1 LigaMecze na żywo Transmisje: 8 Kolarstwona żywo Transmisje: 7 Challenger GranbyMecze na żywo Transmisje: 6 ATP NewportMecze na żywo Transmisje: 6 Challenger AmersfoortMecze na żywo Transmisje: 6 ATP HamburgMecze na żywo Transmisje: 6 ATP GstaadMecze na żywo Transmisje: 6 ATP BastadMecze na żywo Transmisje: 6 WTA PalermoMecze na żywo Transmisje: 6 WTA BudapesztMecze na żywo Transmisje: 6 Turnieje snookeroweMecze na żywo Transmisje: 6
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Puszcza Niepołomice wróci na własny stadion!

puszcza-niepolomice-wroci-na-wlasny-stadion
Autor: Wojtek Jagodowski | 03.06.2024 9:37

Po utrzymaniu się w PKO BP Ekstraklasie, piłkarze Puszczy Niepołomice mają powód do świętowania. Po zaciętej walce, udało im się zgromadzić więcej punktów niż Warta, Ruch i ŁKS. Okazuje się, że szykuje się dla nich kolejna radosna wiadomość - Puszcza otrzymała zgodę PZPN na rozgrywanie meczów w Niepołomicach

Puszcza utrzymała się w PKO BP Ekstraklasie

Drużyna Puszczy Niepołomice, po zaciekłej walce, zdołała utrzymać się w PKO BP Ekstraklasie, najwyższej klasie rozgrywkowej polskiego futbolu. Zespół z Niepołomic zgromadził więcej punktów niż takie drużyny jak Warta, Ruch oraz ŁKS, co dało im upragnione utrzymanie jako beniaminek rozgrywek.

Puszcza otrzymała zgodę PZPN na rozgrywanie spotkań w Niepołomicach

Po utrzymaniu się w elicie Puszczę czekała kolejna wspaniała wiadomość. Zespół otrzymał zgodę Polskiego Związku Piłki Nożnej na rozgrywanie meczów na własnym stadionie. To długo oczekiwany powrót drużyny do Niepołomic, po wieloletnim okresie rozgrywania domowych spotkań w innych lokalizacjach.

Wymóg zapewnienia dojazdu wozom transmisyjnym

Jednakże, powrót na obiekt w Niepołomicach jest uzależniony od spełnienia dodatkowych wymogów stawianych przez PZPN. Jednym z kluczowych warunków jest zapewnienie odpowiedniego dojazdu dla wozów transmisyjnych, co wiąże się z koniecznością poszerzenia istniejącej drogi dojazdowej do stadionu.

Prace modernizacyjne nad rozbudową drogi dojazdowej do stadionu Puszczy Niepołomice już trwają. Planowany termin powrotu drużyny na własny obiekt to luty 2025 roku, po zrealizowaniu wszystkich niezbędnych przygotowań i dostosowań infrastruktury. Kolejny klimatyczny stadion w PKO BP Ekstraklasie już wkrótce?

Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie