Kolarstwona żywo Transmisje: 19 Grand Prix Hiszpaniina żywo Transmisje: 11 Golfna żywo Transmisje: 8 Challenger IlkleyMecze na żywo Transmisje: 7 ATP Londyn (ATP Queens Club)Mecze na żywo Transmisje: 7 WTA BirminghamMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger SassuoloMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger PoznańMecze na żywo Transmisje: 7 ATP HalleMecze na żywo Transmisje: 7 WTA GaibaMecze na żywo Transmisje: 7 WTA BerlinMecze na żywo Transmisje: 7 Szermierkana żywo Transmisje: 6 Wyścigi samochodowena żywo Transmisje: 5 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 5 Challenger NottinghamMecze na żywo Transmisje: 4
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Lyon zbawiony przez nowego trenera

lyon-zbawiony-przez-nowego-trenera
Autor: Wojtek Jagodowski | 25.05.2024 9:14

Czasami jeden impuls może zmienić cały bieg wydarzeń. W przypadku Lyonu był nim nowy trener, Pierre Sage, który przejął stery klubu w listopadzie 2023 roku, kiedy zajmował on ostatnie miejsce w tabeli Ligue 1 z zaledwie 7 punktami na koncie. Pod jego wodzą drużyna przeszła niesamowitą przemianę, awansując ostatecznie o 12 pozycji w ligowej tabeli i kończąc sezon na wysokim, 5. miejscu. Dodatkowo Lyon zagrał w finale Pucharu Francji i zakwalifikował się do Ligi Europy. Jak dokonał tego Pierre Sage?

Piekiełko czy raj? Historyczna przemiana Lyonu

Na początku sezonu 2023/2024 Lyon znalazł się w prawdziwym piekle - zajmując ostatnie miejsce w tabeli Ligue 1 z zaledwie 7 punktami na koncie. Sytuacja klubu wydawała się beznadziejna, aż do momentu, gdy w listopadzie nowym trenerem został Pierre Sage. Ten doświadczony szkoleniowiec szybko wprowadził nowe, ofensywne podejście do gry, które odmłodziło i ożywiło drużynę.

W drugiej części sezonu Lyon zaliczył niesamowity zwrot - wygrywając 20 z 27 spotkań, awansował o 12 pozycji w tabeli, kończąc sezon na 5. miejscu. Dodatkowo zespół dotarł do finału Pucharu Francji i wywalczył awans do Ligi Europy. Było to prawdziwe odrodzenie klubu.

Lyon chwali trenera za odwrócenie losów drużyny

Władze Lyonu zgodnie chwalą Pierre'a Sage'a za dokonanie niesamowitego zwrotu w losach drużyny. Jeszcze na początku sezonu Lyon znajdował się w krytycznej sytuacji, ale po przyjściu nowego trenera wszystko diametralnie się zmieniło. Pod jego wodzą zespół zaliczył fenomenalną drugą część rozgrywek, awansując znacząco w tabeli i kwalifikując się do europejskich pucharów. Działacze zgodnie podkreślają, że to właśnie taktyka i podejście Sage'a do pracy z zespołem były kluczowe w tej spektakularnej trener przemiana.

Klucz do sukcesu: Praca zespołowa i determinacja

Niewątpliwie kluczem do sukcesu Lyonu w drugiej części sezonu była pełna zaangażowania praca całego zespołu, który z entuzjazmem przyjął nową filozofię gry wprowadzoną przez Pierre'a Sage'a. Doświadczony trener szybko zbudował pozytywną atmosferę w drużynie, motywując zawodników do dawania z siebie 100% na boisku.

Zawodnicy zdawali się dobrze rozumieć oczekiwania trenera, co przełożyło się na serię znakomitych wyników i spektakularny awans w ligowej tabeli. Zespołowa gra i wiara w koncepcję Sage'a okazały się kluczowe w tej niezwykłej metamorfozie Lyonu, która pokazuje, że można wyjść nawet z krytycznej sytuacji.


Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie