Grand Prix Austriina żywo Transmisje: 11 Grand Prix Hiszpaniina żywo Transmisje: 11 Mistrzostwa EuropyMecze na żywo Transmisje: 24 Golfna żywo Transmisje: 17 Turniej WimbledonMecze na żywo Transmisje: 14 Kolarstwona żywo Transmisje: 10 Challenger MediolanMecze na żywo Transmisje: 7 ATP EastbourneMecze na żywo Transmisje: 7 ATP MajorkaMecze na żywo Transmisje: 7 WTA Bad HomburgMecze na żywo Transmisje: 7 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 7 WTA EastbourneMecze na żywo Transmisje: 6 Gala UFCna żywo Transmisje: 6 Szermierkana żywo Transmisje: 5 Challenger IlkleyMecze na żywo Transmisje: 5
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Formuła 1 transmisje na żywo i za darmo w internecie - gdzie oglądać?

Transmisje Formuły 1 na żywo w Internecie to jedne z najchętniej oglądanych wydarzeń sportowych przez Polskich kibiców. W każdy weekend z Grand Prix można śledzić przez Internet transmisje F1 live stream z treningów, kwalifikacje i oczywiście niedzielnego wyścigu. Aby oglądać Formułę 1 live online należy przejść na specjalną stronę internetową platformy online Player. Wybierz interesującą się transmisję z poniższej listy i kliknij na jeden z dostępnych kanałów w których można oglądać F1 na żywo.

Gdzie oglądać Formułę 1 w telewizji?

Jedyną telewizją, która posiada prawa do pokazywania Grand Prix Formuły 1 jest grupa telewizyjna ELEVEN. Praktycznie wszystkie wyścigi pokazywane są na głównej stacji Eleven Sports 1. Kanał ten dostępny jest w ofercie wielu telewizji kablowych (m.in. Netia, UPC, Vectra) i satelitarnych (Platforma Canal+ i Cyfrowy Polsat). Oglądaj na żywo wszystkie wyścigi Formuły 1 w Internecie.

Gdzie oglądać Formułę 1 w internecie?

Aby oglądać Formułę 1 live online w Internecie należy przejść na stronę Player.pl i zarejestrować konto. Następnie należy wybrać pakiet Eleven i po chwili można cieszyć się transmisją online na komputerze, telewizorach Smart TV i urządzeniach mobilnych.

Gdzie oglądać Formułę 1 za darmo?

Niestety w Polsce żadna stacja telewizyjna i internetowa nie pokazuje transmisji Formuły 1 za darmo. Nie ma więc legalnego i bezpłatnego sposobu na oglądanie Grand Prix F1. Jedyną metodą dzięki której można oglądać F1 w internecie jest transmisja w serwisie Player.pl.

Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie