Turnieje snookeroweMecze na żywo Transmisje: 6 Grand Prix Węgierna żywo Transmisje: 11 Golfna żywo Transmisje: 11 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Liga CzeskaMecze na żywo Transmisje: 8 Fortuna 1 LigaMecze na żywo Transmisje: 8 Kolarstwona żywo Transmisje: 7 Challenger GranbyMecze na żywo Transmisje: 6 ATP NewportMecze na żywo Transmisje: 6 Challenger AmersfoortMecze na żywo Transmisje: 6 ATP HamburgMecze na żywo Transmisje: 6 ATP GstaadMecze na żywo Transmisje: 6 ATP BastadMecze na żywo Transmisje: 6 WTA PalermoMecze na żywo Transmisje: 6 WTA BudapesztMecze na żywo Transmisje: 6
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Snooker mecze na żywo i za darmo w internecie - gdzie oglądać transmisje?

Kibice snookera każdego dnia mogą liczyć na bogaty wybór transmisji jaki prezentujemy w naszym serwisie. Wiele meczów i turniejów snookera dostępnych jest na darmowych kanałach internetowych. Każdego dnia przygotowujemy listę nadchodzących transmisji snookera live online. Wybierz mecz lub turniej z listy i rozpocznij oglądanie.

Gdzie oglądać snooker na żywo w Internecie?

W telewizji mecze snokera pokazywane są na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. W internecie stacje te dostępne są w usługach Player.pl i Eurosport Player. Ponadto wybrane mecze snookera można oglądać na bezpłatnych platformach telewizyjnych STS TV lub Fortuna TV.

Gdzie oglądać mecze snookera za darmo?

Mecze snookera możesz oglądać za darmo w Internecie korzystając z transmisji live stream udostępnianych przez legalnych bukmacherów STS.pl i eFortuna.pl. Transmisje są całkowicie darmowe a jedyne co trzeba zrobić aby oglądać mecz to prosta i łatwa w wykonaniu rejestracja konta.

Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie