Kolarstwona żywo Transmisje: 19 Grand Prix Hiszpaniina żywo Transmisje: 11 Golfna żywo Transmisje: 8 Challenger IlkleyMecze na żywo Transmisje: 7 ATP Londyn (ATP Queens Club)Mecze na żywo Transmisje: 7 WTA BirminghamMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger SassuoloMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger PoznańMecze na żywo Transmisje: 7 ATP HalleMecze na żywo Transmisje: 7 WTA GaibaMecze na żywo Transmisje: 7 WTA BerlinMecze na żywo Transmisje: 7 Szermierkana żywo Transmisje: 6 Wyścigi samochodowena żywo Transmisje: 5 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 5 Challenger NottinghamMecze na żywo Transmisje: 4
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Coutinho wróci do macierzystego klubu?!

coutinho-wroci-do-macierzystego-klubu
Autor: Wojtek Jagodowski | 27.05.2024 19:36

Philippe Coutinho, uważany swego czasu za jeden z największych talentów brazylijskiej piłki, może wkrótce wrócić do Brazylii. Najnowsze doniesienia medialne sugerują, że Brazylijczyk chce odbudować swoją karierę w macierzystym klubie. Po nieudanym epizodzie w Europie, Coutinho może teraz skusić się na powrót do Brazylii, gdzie mógłby wesprzeć zespół, w którym zaczynał swoją karierę piłkarską.

Koniec kariery w Europie?

Kariera Coutinho nie potoczyła się tak, jak sobie tego marzył. Po transferze do FC Barcelony z Liverpoolu, jego kariera drastycznie zahamowała. Nie potrafił odnaleźć się w zespole Dumy Katalonii , która oddała go Aston Villi. Również tam Coutinho nie mógł odnaleźć formy z Liverpoolu rozczarowując kibiców z Birmingham.

Wypożyczenie do Al-Duhail

W końcu Coutinho został wypożyczony do katarskiego klubu Al-Duhail, gdzie miał szansę na odzyskanie formy i nową perspektywę na dalszą karierę. Jednak nawet ta zmiana otoczenia nie przyniosła oczekiwanych rezultatów, a 30-letni dziś Brazylijczyk rozważa powrót do swojego macierzystego klubu, Vasco da Gama.

Powrót do źródeł - Coutinho wróci do Brazylii?

Coutinho może dołączyć do Dimitri Payeta w zespole Vasco da Gama, gdzie zaczynał swoją piłkarską karierę. Powrót do macierzystego klubu byłby szansą na odbudowanie formy i odzyskanie zaufania kibiców.

Vasco da Gama to klub, z którym Coutinho jest emocjonalnie związany. Grając w barwach tego zespołu, Brazylijczyk zaczynał swoją karierę. Powrót do korzeni mógłby być dla niego niezwykle istotnym krokiem w odbudowaniu swojej pozycji i odnalezieniu najlepszej dyspozycji.

Nowe wyzwanie dla utalentowanego Brazylijczyka

Pomimo niepowodzeń, jakich doznał w Europie, Coutinho wciąż postrzegany jest jako jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy pochodzących z Brazylii. Powrót do macierzystego klubu, Vasco da Gama, oraz gra u boku doświadczonego Dimitri Payeta mogą być dla niego nowym, ekscytującym wyzwaniem. To może być szansa na odbudowanie formy i odzyskanie zaufania kibiców.

Jeśli Coutinho zdoła odnaleźć swój najlepszy poziom, może liczyć na powrót do reprezentacji Brazylii i kolejną szansę na wielką piłkarską karierę. Powrót do Brazylii i gra w rodzimym klubie to nowy kierunek, który może okazać się kluczowy dla dalszego rozwoju tego utalentowanego zawodnika.

Wyzwanie, jakie stoi przed Coutinho, jest wymagające, ale jeśli zrealizuje swój potencjał, może liczyć na uznanie kibiców i powrót do ścisłej czołówki brazylijskiej piłki nożnej.

Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie