Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 15 Ligue 2Mecze na żywo Transmisje: 8 Liga CzeskaMecze na żywo Transmisje: 7 PKO BP EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 7 Grand Prix Węgierna żywo Transmisje: 6 Bundesliga austriackaMecze na żywo Transmisje: 6 La LigaMecze na żywo Transmisje: 6 Fortuna 1 LigaMecze na żywo Transmisje: 6 2. LigaMecze na żywo Transmisje: 6 Liga SłowackaMecze na żywo Transmisje: 6 Golfna żywo Transmisje: 5 Gala UFCna żywo Transmisje: 4 Serie AMecze na żywo Transmisje: 4 Prime MMAna żywo Transmisje: 3 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 3
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Siatkówka mecze na żywo i za darmo w internecie - gdzie oglądać transmisje?

Mecze siatkówki na żywo można oglądać zarówno w internecie jak i w telewizji. Każdego dnia prezentujemy na naszej stronie bogaty wybór transmisji online na wielu kanałach internetowych. Dzięki wyselekcjonowaniu transmisji z różnych źródeł, będziesz mieć możliwość oglądania siatkówki za darmo na najlepszych kanałach. Wystarczy wybrać mecz a my udostępnimy dla Ciebie listę kanałów do danego wydarzenia.

Gdzie oglądać mecze siatkówki na żywo i online?

Mecze siatkówki na żywo można oglądać na wiele sposobów. Pierwszy z nich to transmisje w telewizji na popularnych stacjach sportowych takich jak Polsat Sport, TVP Sport i Canal+Sport. Meczyki siatkówki dostępne są też online. Oznacza to, że można je oglądać korzystając z urządzeń podłączonych do Internetu. Warto też wspomnieć o platformach STS TV oraz Fortuna TV, na których legalnie i całkowicie za darmo udostępniane są transmisje siatkówki live online.

Gdzie oglądać siatkówkę na żywo i za darmo?

Bogatą ofertę transmisji meczów siatkówki na żywo i za darmo w Internecie oferują strony internetowe STS.pl i eFortuna.pl. Po zarejestrowaniu konta uzyskasz możliwość oglądania popularnych meczów siatkówki a w nich m.in. Liga Mistrzów siatkarzy, Puchar CEV, włoska Serie A1, a nawet mecze reprezentacji Polski.

Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie