Gdzie można oglądać Ligę Hiszpańską Mecze La Liga na żywo w tv i live online w internecie

Liga hiszpańska od zawsze uchodziła za jedną z najlepszych na świecie. Ostatnia dekada to natomiast zarówno prawdziwa eksplozja talentu w hiszpańskiej reprezentacji jak i spektakularne sukcesy drużyn z ligowej ekstraklasy. Cztery zdobyte przez Real Madryt pod rząd puchary Ligi Mistrzów, a wcześniej budząca podziw i strach rywali FC Barcelona pod panowaniem Pepa Guardioli – to drużyny ugruntowały pozycję La Liga Santander jako najlepszej na świecie. Gdzie możemy oglądać mecze La Liga?

Transmisje La Liga na żywo online w internecie

Żeby oglądać mecze La Liga, musimy sobie zapewnić dostęp do kanałów Eleven Sports, gdyż to właśnie Eleven posiada prawa do pokazywania ligi hiszpańskiej w Polsce. Wybrane mecze, w tym często El Clasico pokazuje również stacja Canal+.

Player.pl

Dedykując się założyć konto na Player.pl mamy dwie opcje, dające nam możliwość oglądania hiszpańskiej ekstraklasy. Możemy wykupić jeden z dwóch pakietów:

  • pakiet ELEVEN SPOTRS (15 zł/mc) – daje nam dostęp do 4 kanałów Eleven Spotrs, w tym umożliwia oglądanie co tydzień spotkań ligi hiszpańskiej, włoskiej i niemieckiej
  • pakiet CANAL+ELEVEN SPORTS (60 zł/mc) – nam dostęp do 11 kanałów Canal+ i VOD produkcji Canal+ i sport oraz 4 kanałów Eleven Sports – poza ligą hiszpańska, włoską i niemiecką, możemy również oglądać Premier League

Canal+Online

Canal+ online przygotował pakiet SPORT (50 zł/mc), dający nam dostęp do łącznie 12 kanałów sportowych, w tym wszystkich kanałów Canal+Sport i Eleven Sports. Umożliwia nam to tym samym oglądanie La Liga, Seria A, Bundesligi czy Premier League. Jeżeli po raz pierwszy wykupujemy dostęp do Canal+ online możemy skorzystać z bezpłatnego 30-dniowego dostępu do kanałów.

Sprawdź również: Transmisje meczów piłki nożnej online i za darmo na żywo w internecie

Transmisje Ligi Hiszpańskiej za darmo

Legalni internetowi bukmacherzy STS i Fortuna, przygotowali dla osób posiadających u nich swoje konto, możliwość bezpłatnego oglądania transmisji online meczów piłki nożnej,  w tym również hiszpańskiej La Liga.

STS TV

Po wejściu na stronę bukmachera STS wystarczy założyć u niego swoje konto. W tym celu musimy wypełnić dane w formularzu rejestracyjnym. Warto wspomnieć, że weryfikacja danych za pomocą dokumentu tożsamości (dowód osobisty, paszport) nie jest na tym etapie wymagana. Oznacza to, że już po chwili aktywując konto, mamy dostęp do ogromnej ilości transmisji na żywo. Możemy oglądać mecze La Liga, Serie A czy Bundesligi.

Fortuna TV

Fortuna to kolejny internetowy bukmacher, który umożliwia osobom, posiadającym u niego konto, bezpłatne oglądanie transmisji sportowych. Po wypełnieniu danymi formularza rejestracyjnego musimy sprawdzić swoją skrzynkę e-mail i kliknąć link aktywacyjny potwierdzający rejestrację. W ten szybki i prosty sposób uzyskujemy możliwość legalnego oglądania m.in. ligi hiszpańskiej (La Liga Santander).

 TRANSMISJE I MECZYKI ZA DARMO  STS TV  Oglądać meczyki live za darmo w STS TV na stronie www.STS.pl
FORTUNA TV  Oglądaj meczyki live za darmo w Fortuna TV na stronie eFortuna.pl

shutterstock.com / rafapress