Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 Kolarstwona żywo Transmisje: 18 ATP Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 WTA Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 Gala UFCna żywo Transmisje: 12 Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 12 Grand Prix Arabii Saudyjskiejna żywo Transmisje: 11 Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 11 Narciarstwo AlpejskieMecze na żywo Transmisje: 9 Golfna żywo Transmisje: 8 Challenger Santa CruzMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger LuganoMecze na żywo Transmisje: 7 BiathlonMecze na żywo Transmisje: 7 Liga GreckaMecze na żywo Transmisje: 7 Testy przedsezonowena żywo Transmisje: 6
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Al-Nassr nagle rezygnuje ze sparingów w Chinach

al-nassr-nagle-rezygnuje-ze-sparingow-w-chinach
Autor: Kamil Gieroba | 23.01.2024 21:24 Źródło zdjęcia: X/Al-Nassr

Al-Nassr nie rozegra meczów towarzyskich, które zaplanowano w Chinach.

Kontuzja Cristiano Ronaldo

Klub decyzję argumentuje kontuzją Cristiano Ronaldo, dla którego w głównej mierze mieli wybrać się do Państwa Środka.

– Chcemy dokończyć nasze zgrupowanie zgodnie z planem w Shenzhen, mieście, które ciepło nas przyjęło i okazało tak wiele miłości nam i naszemu kapitanowi – czytamy w oficjalnym komunikacie – Uzgodniliśmy z organizatorem, że ustalimy nowy termin tak szybko, jak to możliwe.

Saudyjczycy zagrać mieli 24 stycznia z Shanghai Shenhua i cztery dni później z Zhejiang FC. Klub prowadzi rozmowy na temat nowych terminów. Ma zwrócić koszty za bilety.

Warto mieć na uwadze, że Al-Nassr w lutym miało zagrać z kolei z amerykańskimi zespołami. 1 lutego mieli zagrać z Interem Miami, co oznaczało konfrontację Ronaldo z Lionelem Messim.

Al-Nassr Arabia Saudyjska Cristiano Ronaldo

Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie