French OpenMecze na żywo Transmisje: 22 Grand Prix Kanadyna żywo Transmisje: 11 Siatkówka plażowana żywo Transmisje: 11 Segunda DivisiónMecze na żywo Transmisje: 11 Golfna żywo Transmisje: 9 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 8 Challenger SurbitonMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger ZagrzebMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger ProstejovMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger HeilbronnMecze na żywo Transmisje: 7 WTA BariMecze na żywo Transmisje: 7 Kolarstwona żywo Transmisje: 4 Challenger VicenzaMecze na żywo Transmisje: 3 WTA MakarskaMecze na żywo Transmisje: 3 Gala UFCna żywo Transmisje: 3
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Chelsea planuje kolejne wzmocnienia?

chelsea-planuje-kolejne-wzmocnienia
Autor: Wojtek Jagodowski | 16.04.2024 9:17

Chelsea, jeden z najbardziej utytułowanych angielskich klubów piłkarskich, obecnie notuje bardzo słaby sezon. Pomimo obiecującej ofensywy transferowej i pozyskania wielu młodych talentów, klub zajmuje zaledwie dziewiąte miejsce w tabeli. Nowy właściciel nie zamierza jednak zmieniać swojej polityki transferowej i planuje kolejne wzmocnienia.

Wniosek

  • Chelsea pod wodzą nowego właściciela notuje słabe wyniki w obecnym sezonie.
  • Polityka transferowa klubu jest krytykowana, jednak nie ma planów na jej zmianę.
  • Klub planuje kolejne wzmocnienia z nadzieją na poprawę sytuacji

Czy Chelsea szykuje kolejne transfery?

W bieżącym sezonie Chelsea notuje spore trudności w Premier League i znajduje się na 9. miejscu w tabeli. Bardzo mało prawdopodobne jest też to, że zagrają w europejskich pucharach co dla finansów klubu może okazać się ogromnym problemem.Mimo tego klub nie zamierza porzucić swojej polityki transferowej i planuje kolejne wzmocnienia, które mają przyczynić się do poprawy wyników. 

Według informacji podanych przez Footbal Insider, Chelsea rozważa transfer z Hiszpanii. Jednym z potencjalnych celów wzmocnienia jest młody talent z Athletic Bilbao, Nico Williams, którego cena szacowana według Transfermarkt to 50 milionów euro.

Chelsea ma reputację klubu, który inwestuje w młodych perspektywicznych zawodników,  choć mocno krytykowana jest za ogromne kwoty wydawane na diamenty europejskiej piłki. Dlatego decyzja o rozważeniu transferu Williamsa nie dziwi, choć może wiązać się z potencjalnymi problemami.

Już teraz Chelsea jest mocno obserwowana przez FIFA pod kątem naruszania Finance Fair Play. Dlatego przed ewentualnym transferem klub musi pozbyć się kliku zawodników, inaczej grożą im poważne konsekwencje. Przyszłość transferowa Chelsea pozostaje więc tematem gorących dyskusji wśród kibiców i ekspertów. 

Jak widać klub niezbyt poważnie przejmuje się ewentualnymi karami, lub ma w planach poważne przetrzebienie szatni. Wtedy transfer Nico Williamsa byłby prawdopodobny, oczywiście o ile młody hiszpan chciałby w ogóle opuścić swojego dotychczasowego pracodawcę.

Wniosek

Mimo słabego sezonu i ogromnej niechęci ze strony fanów europejskiej piłki Chelsea nie zamierza zmieniać swojej polityki transferowej. Klub planuje kolejne wzmocnienia, a na celowniku znalazł się Nico Williams z Athletic Bilbao za 43 miliony funtów. Decyzja ta jest kontynuacją ich dotychczasowej strategii, jednak zanim do tego dojdzie klub musi pozbyć się kilku graczy w celu spełnienia form i zasad Finance Fair Play. Na oficjalne decyzje należy jednak poczekać.


Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie