Wyścigi samochodowena żywo Transmisje: 5 La LigaMecze na żywo Transmisje: 5 Grand Prix Chinna żywo Transmisje: 4 Mistrzostwa Świata SnookerMecze na żywo Transmisje: 3 Gala boksu dzisiajna żywo Transmisje: 3 Golfna żywo Transmisje: 3 WTA RouenMecze na żywo Transmisje: 2 Kolarstwo górskiena żywo Transmisje: 2 Wyścigi konnena żywo Transmisje: 2 Fame MMAna żywo Transmisje: 2 Challenger AcapulcoMecze na żywo Transmisje: 2 Challenger TallahasseeMecze na żywo Transmisje: 2 Challenger OeirasMecze na żywo Transmisje: 2 ATP BarcelonaMecze na żywo Transmisje: 2 ATP MonachiumMecze na żywo Transmisje: 2
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Najlepsze strony do poszukiwania pracy lub pracowników w Polsce

najlepsze-strony-do-poszukiwania-pracy-lub-pracownikow-w-polsce
Autor: Michał Nowicki | 23.06.2022 3:06

Znalezienie utalentowanych i doświadczonych kandydatów, szczególnie jeśli szukasz pracownika o niestandardowych kwalifikacjach, na przykład do zespołu prowadzącego kasyno online, często wymaga czasu i wysiłku. Dlatego zespół rekrutacyjny powinien jak najlepiej wykorzystać wiodące witryny z ogłoszeniami o pracę do rekrutacji kandydatów. Te strony pomogą Ci w uzyskiwaniu informacji dotyczących doświadczenia, umiejętności, kwalifikacji kandydatów i wielu innych. Jeśli jesteś pracodawcą w Polsce i chcesz wynająć jak najlepszych pracowników, to dobrze trafiłeś. A jeśli jesteś po drugiej stronie barykady i szukasz pracy w naszym kraju, to tym bardziej jesteś w idealnym miejscu i w doskonałym czasie. Przygotowaliśmy tę listę najlepszych witryn z ogłoszeniami o pracy w Polsce, które z pewnością pomogą Ci w znalezieniu i wyborze odpowiednich potencjalnych kandydatów lub pracodawców.

Na jakich stronach szukać zatrudnienia lub pracowników?

Nasz artykuł zawiera zestawienie wszystkich najlepszych polskich stron z ofertami pracy, które można było znaleźć. Są one używane i przeznaczone dla społeczności polskojęzycznych, takich jak Polska, Belgia i innych narodów, ze sporą liczbą ludzi mówiących po polsku, takich jak:

 • Białoruś;
 • Argentyna;
 • Kanada;
 • Australia;
 • Brazylia,
 • Niemcy;
 • Rosja;
 • Litwa;
 • Wielka Brytania;
 • Ukraina;
 • i Stany Zjednoczone.

Dla tych, którzy nie wiedzą, na przykład naszych gości z zagranicy podstawowe informacje: Polska znajduje się w Europie Środkowej i ma dobry system gospodarczy, w przeciwieństwie do innych krajów postkomunistycznych, które mają bardzo złą gospodarkę. Ze względu na zdrową gospodarkę osoby poszukujące pracy postrzegają ją jako dobre miejsce na znalezienie pracy. A najlepszym sposobem na znalezienie pracy w Polsce są portale z ofertami pracy. Te strony internetowe zawierają informacje o wolnych miejscach pracy, wymaganych umiejętnościach i nie tylko. Oto lista najlepszych stron internetowych z ofertami pracy w Polsce, które przyspieszą Twoje poszukiwanie zatrudnienia.

Pracuj.pl

Pracuj to jedna z wiodących giełd pracy w Polsce. Ta witryna pomogła wielu firmom w Polsce najszybciej znaleźć najbardziej wykwalifikowanych kandydatów. Aby opublikować ogłoszenie o pracę, musisz wybrać jeden z ich planów cenowych zgodnie z potrzebami rekrutacyjnymi. Statystycznie w Pracuj.pl zarejestrowanych jest ponad 3 miliony kandydatów. Możesz znaleźć, pozyskać i zatrudnić specjalistów z różnych branż, takich jak tworzenie oprogramowania, obsługa klienta, inżynieria, sprzedaż i wiele innych.

Praca.pl

Praca to kolejny największy portal pracy w Polsce. Wraz z ogłoszeniami o pracę możesz również zaprezentować potencjalnym kandydatom swoją markę pracodawcy. Dzięki temu możesz znaleźć najbardziej odpowiednich kandydatów na dane stanowisko. Jak wynika z raportów, ta tablica ogłoszeń o pracy ma około 12 000 000 wyświetleń ofert każdego miesiąca. Ponadto co miesiąc w Praca.pl pojawia się około 30 000 aktualnych ogłoszeń. Możesz wybierać spośród ich pakietów standardowych i premium, aby reklamować swoje oferty. Oprócz tego możesz również poprosić o oferty specjalne zgodnie ze swoimi potrzebami, aby uzyskać optymalne pod względem kosztów rozwiązanie.

Jobs.pl

Jobs to jeden z najbardziej znanych serwisów rekrutacyjnych w Polsce. Korzystając z tej tablicy ogłoszeń, możesz publikować ogłoszenia o pracę i znajdować najbardziej odpowiednich kandydatów. Ponieważ współpracuje ona z około 500 innymi witrynami, Twoje ogłoszenia o pracę będą również publikowane w tych witrynach. W ten sposób zwiększysz widoczność ogłoszenia o pracę w wyszukiwarce pracy. Zgodnie z analizami, ta strona z ogłoszeniami ma ponad 5 milionów użytkowników miesięcznie. Oprócz tego każdego miesiąca na tej tablicy publikowanych jest ponad 11 tys. ofert pracy. Ta witryna zapewnia również dostęp do wiedzy opartej na rynku pracy, poszukiwaniu pracy i trendach w branży.

Pracazarogiem.pl

Pracazarogiem to jedna z najsłynniejszych giełd pracy w Polsce. Dostarcza ona jedne z najlepszych talentów dla Twojej firmy. Liczbowo ta witryna z ogłoszeniami to 44 tys. kandydatów zarejestrowanych pod nimi w całej Polsce. Oprócz tego ma obecnie ponad 23 000 ofert pracy wymienionych na swoich stronach. Możesz bezpłatnie opublikować swoje ogłoszenie o pracę, korzystając z ich wersji próbnej. Co więcej, dzięki tej witrynie możesz dotrzeć do prawie 1 000 000 użytkowników. Możesz zatrudnić specjalistów z różnych branż, takich jak sprzedaż, administracja i wiele innych.

GoldenLine

Wreszcie Goldenline to kolejna najbardziej znana giełda pracy w Polsce. Możesz przeglądać ich profile kandydatów wraz z reklamowaniem swoich ofert pracy. Oprócz tego możesz również znaleźć kandydatów za pomocą różnych filtrów, takich jak branże, lokalizacje i stanowiska pracy. Podobno ta tablica ogłoszeń zawiera bazę pracodawców zawierającą około 2,8 miliona firm. Możesz ostrożnie wybierać spośród ich planów cenowych zgodnie ze swoimi wymaganiami rekrutacyjnymi. Ponadto Goldenline będzie również promować Twoje ogłoszenia o pracę na kilku swoich partnerskich stronach internetowych.

PracujwIT

PracujwIT jest jednym z pięciu dedykowanych portali pracy oferowanych przez serwis pracujwbranży.pl i podobnie jak platforma JobsForGeek, PracujwIT umożliwia aplikowanie na wybrane stanowisko bez konieczności wcześniejszej rejestracji w serwisie. Zamieszczone w serwisie oferty pracy są posortowane i uporządkowane według kategorii i lokalizacji, a po kliknięciu w wybrane stanowisko kandydat oprócz zapoznania się z najważniejszymi informacjami o ofercie ma również możliwość obejrzenia innych stanowisk oferowanych przez wybranego pracodawcę. Ponadto strona umożliwia tworzenie CV za darmo. Kreator jest intuicyjny, a także nie wymaga wcześniejszej rejestracji w serwisie; wystarczy wypełnić formularz, zapisać dokument i voila – możemy cieszyć się naszym nowym dokumentem!

Justjoin.it

Ta dedykowana informatykom platforma Justjoin.it umożliwia sortowanie ofert pracy według miasta, kategorii, nazwy firmy, a nawet zakresu technologicznego (np. JavaScript, DevOps). Co więcej, platforma oferuje możliwość stworzenia bezpłatnego profilu, co pozwala na dokładniejsze dopasowanie pracy do użytkownika, m.in. ustalając oczekiwany zakres wynagrodzenia. Justjoin.it wyróżnia prowadzenie wywiadów online na żywo z polskimi programistami pracującymi dla najbardziej znanych marek, takich jak Facebook, Google, Netflix czy The New York Times oraz cotygodniowa transmisja na żywo pt. „Śniadanie z Programowaniem”, podczas której doświadczeni specjaliści od frontendu i backendu podsumowują tydzień ze świata IT.

Indeed

Indeed to globalna giełda pracy, która zapewnia pracę również w Polsce. Ta witryna oferuje szeroki zakres ogłoszeń o pracy dla wszystkich poszukujących zatrudnienia. W Indeed, aby uzyskać najlepszą ofertę pracy, szukaj pracy według słów kluczowych, firm, tytułów stanowisk i województw. Osoby poszukujące pracy mogą zapisać swoje poszukiwania pracy, a także mogą otrzymywać powiadomienia e-mail o nowych pasujących ofertach pracy. Zarejestruj się, prześlij swoje CV i pozwól pracodawcom Cię znaleźć!

4programmers.net

4programmers.net to zarówno polski serwis poświęcony programowaniu, jak i portal ogłoszeniowy z wieloma ofertami pracy w branży IT. Podobnie jak justjoin.it, 4programmers.net umożliwia utworzenie darmowego konta dla swoich użytkowników, ale w tym przypadku posiadanie profilu otwiera dodatkowe możliwości, które obejmują śledzenie wątków na forum dyskusyjnym. Warto dodać, że posiadając konto w serwisie, użytkownicy mają możliwość stworzenia osobistego mikrobloga, w którym regularnie prowadzą własne blogi programistyczne, które mogą być czytane i komentowane przez innych użytkowników platformy. Mikroblogi to świetny sposób na dzielenie się swoją wiedzą programistyczną z innymi, a także szansa na jej pogłębienie.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie