Iga Świątek jest najlepszą polską tenisistką, która cały czas sięga po kolejne triumfy. Zawodniczka sięgnęła po triumf w Indian Wells co jest niezwykłym wynikiem, który mogła osiągnąć jedynie genialna tenisistka. Hubert Hurkacz jest zawodnikiem zaliczanym do ścisłej światowej czołówki, który ma już na swoim koncie wiele wartościowych zawodników.

Gdzie śledzić spotkania naszej elity tenisa ziemnego?

Iga Świątek, która w tej chwili jest drugą rakietą kobiecego tenisa jest w SPORT.TVP.PL . Na zawodach WTA w Miami już w poniedziałek, 21 III można będzie od godz. 16:30 kibicować innej Polce, Magdalenie Fręch, która zmierzy się z Amerykanką Osuigwe. Cykl zawodów wliczanych do WTA, można oglądać na Canal+. Zawody ATP Miami 1000 oraz wszystkie wydarzenia związane z tą prestiżową imprezą w tym spotkania rozgrywane przez Huberta Hurkacza, można oglądać na POLSAT SPORT EXTRA oraz śledzić poprzez POLSAT SPORT NEWS. Ponadto tenis transmisje na żywo można śledzić u czołowych legalnych bukmacherów działajacych na polskim rynku.

Iga Świątek

Legionistka nie zamierza spocząć na laurach, już w dwa dni po triumfie w Indian Wells, startuje w turnieju WTA 1000 w Miami. Jak dotąd, Iga Świątek nie może się poszczycić triumfem podczas tych zawodów, gdyż najlepszym jak dotąd wynikiem dla niej było dojście do III rundy na zawodach w Miami. Na Florydzie osiągnęła taki wynik przed rokiem. Po zawodach w Stanach Zjednoczonych, legionistka zagra na Mutua Madrid Open, na kortach ziemnych, którą to nawierzchnię w szczególny sposób upodobała sobie, gdzie Jej szanse na bardzo dobry wynik zawsze są najwyższe. W maju zawodniczka zagra w Rzymie, też w ramach zawodów rangi WTA 1000, zaś kolejnym krokiem będzie dla Niej Roland Garros, który rozpocznie 22 V, gdzie w 2020r., święciła wielki triumf. W czerwcu, legionistkę czeka Wimbledon, gdzie również liczy na bardzo dobre rezultaty.

tenis transmisje na żywo

Fot. Mai Groves / shutterstock.com

Hubert Hurkacz

Hubert Hurkacz zawodów w Indian Wells, nie zapisze do tych szczególnie udanych. po dość pewnym triumfie odniesionym nad Stevem Johnsonerm, zawodnik ten poległ w 1/8 ATP Indian Wells ze zdolnym Rosjaninem Rublowem. Zawody ATP Indial Wells zakończyły się niespodziewanym sukcesem Amerykanina Fritza, który w finale pokonał legendę męskiego tenisa, Hiszpana Rafaela Nadala. W przeciwieństwie do Polki, Hurkacz decyduje się jedynie na starty w ATP 500, rezygnując z turniejów rangi ATP 1000. Zawodnik ten startuje w turnieju Miami Open, który potrwa od 21 III do 3 IV. W tym przypadku, tenisista zrobi wyjątek, gdyż jest to turniej rangi ATP 1000. Polak jest aktualnym zdobywcą tytułu na tym turnieju, który postanowi w sposób skuteczny obronić. Tenisista znalazł się w zaszczytnym gronie, gdyż przed nim po tytuł w Miami, sięgali tak wybitni gracze jak Szwajcar Roger Federer, Amerykanin John Isner oraz legendarny Serb Novak Djokovic a także Brytyjczyk Andy Murray. Szanse zawodnika są tym większe, że na Florydzie nie wystartuje mocny Hiszpan Rafael Nadal.