Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 Kolarstwona żywo Transmisje: 18 ATP Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 WTA Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 Gala UFCna żywo Transmisje: 12 Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 12 Grand Prix Arabii Saudyjskiejna żywo Transmisje: 11 Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 11 Narciarstwo AlpejskieMecze na żywo Transmisje: 9 Golfna żywo Transmisje: 8 Challenger Santa CruzMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger LuganoMecze na żywo Transmisje: 7 BiathlonMecze na żywo Transmisje: 7 Liga GreckaMecze na żywo Transmisje: 7 Testy przedsezonowena żywo Transmisje: 6
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Fame MMA - jak i gdzie obejrzeć?

fame-mma-jak-i-gdzie-obejrzec
Autor: Mikołaj Krajewski | 28.07.2022 13:40

Fame MMA to gala która została założona przez celebrytów 22 maja 2018 roku. Zrzesza ona zawodników „freak fight”, a nimi są głównie youtuberzy i influencerzy. Do tej pory odbyło się aż 14 edycji, z czego każda kolejna daje coraz więcej emocji.

Kiedy kolejna gala Fame MMA?

Edycja 15 Fame MMA odbędzie się 27 sierpnia 2022r, jednak nie znamy jeszcze miejsca. Karty walk zostaną podane najprawdopodobniej wraz z miejscem gali. Na pewno transmisja na żywo fame mma będzie dostępna na oficjalnej stronie organizatorów, natomiast nie ma oficjalnego potwierdzenia czy będzie możliwość obejrzenia jej na Polsat Box Go. Szczegóły i więcej informacji dowiemy się bliżej wydarzenia. Co ciekawe, organizatorzy zapowiedzieli już 16 galę Fame MMA która jest zaplanowana na 29 października!

Transmisja na żywo Fame MMA - gdzie obejrzeć?

Pierwotnie możliwość oglądania była jedynie na oficjalnej stronie famemma.tv a transmisja ostatniej gali była również dostępna na platformie Polsat Box Go. Aby mieć możliwość obejrzenia walki legalnie musimy wykupić PPV(Pay Per View z ang. płacisz za to co oglądasz). Na stronie Fame MMA do 14 gali mieliśmy dwie opcje wyboru do zakupu. Pierwsza z nich kosztowała 29.99 i dawała dostęp do oglądania gali w jakości 720p, oraz do możliwości ponownego oglądania gali przez 48h. Wersja premium natomiast dawała nam jakość 1080p, dostęp do loży szyderców czy chociażby możliwość ponownego obejrzenia gali przez 7 dni. Polsat Box Go oferował obejrzenie gali za 35 zł, dając możliwość obejrzenia gali również na dekoderze. Organizatorzy nie zapowiedzieli aktualnie podwyżki cen, więc galę 15 najprawdopodobniej będziemy mogli również obejrzeć w tej samej cenie.

Nielegalne transmisje w sieci

Fame MMA jest bardzo reklamowane przez dużą część polskich influencerów. Trafiają oni w szczególności do młodszej widowni, a tej rodzice nie zawsze chcą by ich dzieci oglądały krwawe widowiska. Dlatego część widzi w tym okazje by się wybić i nielegalnie transmituje wydarzenie na platformach typu Youtube, TikTok czy Facebook. Jeżeli zbierzemy sporą rzeszę fanów na transmitując galę, możemy się liczyć z konsekwencjami prawnymi, a w szczególności z dużą grzywną. Za samo oglądanie nielegalnej transmisji nic nam nie grozi, jednak jeżeli interesują nas takie wydarzenia warto wesprzeć organizatorów dając im szansę na dalszy rozwój.

Inne gale typu „freak fight'

Po ogromnych sukcesach gali Fame MMA powstały nowe federacje, które poszły tym samym śladem. Galą która jako jedyna mogła dorównać Fame MMA było High League. Wyróżniała się spośród innych swoją kartą walk która również była interesująca. Warta wspomnienia jest również gala, MMA-VIP która dzięki Marcinowi Najmanowi okryła się niezbyt dobrą opinią a wokół niej odbyło się wiele kontrowersji. Niestety, ale nawet mimo że gale tego typu wyglądają niewinnie i są nastawiane bardziej na show podczas konferencji zdarzają się wypadki. Podczas gali Punchdown 5 Artur 'Waluś' Walczak po silnym uderzeniu od Dawida 'Zalesia' Zalewskiego trafił do szpitala, gdzie był w stanie śpiączki, a kilka dni później zmarł.

Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie