Propozycja dotycząca obstawiania wydarzeń sportowych w wielu firmach jest naprawdę interesująca. Absolutni liderzy tego rynku w swoich działaniach stawiają przede wszystkim na standardowe udogodnienia. Świetnie w tym przypadku prezentuje się chociażby firma STS, który kod promocyjny i bonusy stawia na pierwszym miejscu. W tym artykule pochylimy się nieco bardziej nad tymi dwoma aspektami, ponieważ jak się okazuje, nie każdy do końca rozumie najważniejsze szczegóły. Poniższy tekst będzie można potraktować jako pewnego rodzaju poradnik, zwłaszcza w przypadku bonusów i innych promocji. Jak wyglądają szczegóły propozycji tego przedsiębiorstwa?

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

STS bonus powitalny bez depozytu. Kod promocyjny i bonusy na start

STS – kod promocyjny uruchamiający bonusy

Mówiąc o zakładach bukmacherskich STS, bardzo istotną rolę odegra tutaj kwestia kodu promocyjnego. Fraza to jest o tyle istotna, że pozwala praktycznie każdemu z nas lepiej zacząć grę. Zwłaszcza jeśli jesteśmy mało doświadczeni, ponieważ w wielu przypadkach pozwala to uniknąć bolesnych strat. Na ten moment w tym temacie warto pochylić się także nad liczbą stron internetowych, które nawiązując współpracę z bukmacherem, gwarantują nam kod promocyjny. Jest ich naprawdę dużo, aczkolwiek z naszej strony możemy polecić przede wszystkim frazę „SPORT29PLN”, ponieważ jest ona korzystna zwłaszcza przy jednym bonusie. Najwięcej korzyści zyskamy w pierwszej kolejności przy bonusie bez depozytu. O jego specyfice wspomnimy jednak nieco później. W tym miejscu warto się jeszcze pochylić nad tym, gdzie wpisać wybrany kod. Większość przedsiębiorstw bukmacherskich stosuje podobną taktykę. Jak więc ona wygląda?

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Przechodząc płynnie do tej kwestii, musimy pamiętać o różnicach w przypadku niektórych firm. STS kod promocyjny wykorzystuje przede wszystkim jako bonusy, a w zasadzie ich początek. Dlatego najistotniejsze powinno być uważne śledzenie postępów w trakcie rejestracji i zakładania konta. To właśnie w tym momencie każdy zainteresowany promocjami klient, musi umieścić znalezioną wcześniej frazę. W tym miejscu warto wiedzieć także, że kod promocyjny nie jest obowiązkowy, dlatego w nadmiarze pustych pól do uzupełnienia, trzeba wszystko uważnie śledzić. STS jest więc bukmacherem łączącym nowoczesność z tradycyjnymi formami.

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

STS – kod promocyjny działa na bonusy na start?

W kwestii tego i innych bukmacherów, najbardziej istotnym tematem będą bonusy, a dokładnie ich ogólne przeznaczenie. STS zakłady bukmacherskie podobnie jak inne firmy tego rodzaju stosuje pewien podział. W pierwszej grupie świetnie prezentują się promocje cykliczne, czyli takie, z których każdy zarejestrowany gracz może skorzystać. W tym artykule pochylimy się jednak bardziej nad bonusami powitalnymi, ponieważ pomogą nam na samym początku rozgrywki. Najlepsze miejsce zajmuje tutaj bonus bez depozytu, ale nie można zapominać także o bonusie od depozytu. Jak wyglądają szczegóły tych promocji?

Bonus od depozytu na poziomie 1200 złotych

W tym bonusie najważniejszą rzeczą będzie spełnienie konkretnych wymagań finansowych. Na początek musimy oczywiście zaznaczyć stosowną opcję „Chcę otrzymać bonus startowy” w trakcie rejestracji. Jeśli już to spełnimy, powinniśmy tylko przelać wybraną wcześniej kwotę, a bukmacher zwróci nam jej równowartość. Aby jednak móc w pełni skorzystać z bonusu, naszym zadaniem będzie dokonanie trzykrotnego obrotu. Wartym uwagi warunkiem jest także minimalny kurs całych kuponów na poziomie 1.91.

Bonus bez depozytu w wysokości 29 złotych

Promocja ta jest ściśle związana z kodem promocyjnym, o którym wspominaliśmy nieco wyżej. Po wpisaniu go w trakcie rejestracji, możemy oczekiwać 29 złotych na naszym koncie depozytowym. STS daje pełną swobodę w zakresie samych kuponów, ponieważ możemy postawić ich nawet kilka. Aby jednak móc w pełni korzystać z bonusu, musimy dokonać trzykrotnego obrotu tą kwotą, ponownie z kursem minimalnym 1.91.

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl