Największe firmy bukmacherskie w Polsce działają raczej standardowo, jeśli chodzi o samą ofertę. W niektórych przypadkach różne są jednak priorytety, ponieważ nie zawsze naczelną rolę pełnią zakłady live czy promocje. Nieco różnorodna pod tym względem jest Fortuna, która kod promocyjny i bonusy łączy tak naprawdę w jedno. W dużym skrócie mówiąc, kod promocyjny wpływa na ewentualne udogodnienia, przede wszystkim z perspektywy atrakcyjności. Artykuł ten będzie więc pewnego rodzaju poradnikiem po wszystkich najważniejszych kwestiach, zwłaszcza tych związanych z bonusami. Jak wygląda szczegółowa oferta?

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl

Fortuna – kod promocyjny i ewentualne bonusy

Mówiąc o takich firmach jak Fortuna, trzeba mieć na względzie przede wszystkim jej świetną passę w temacie promocji. Mimo że przedsiębiorstwo stosuje praktycznie takie same metody, jak inne firmy bukmacherskie, to i tak może pochwalić się pokaźną liczbą klientów. Wpływ na to może mieć wiele czynników, łącznie z tym, że Fortuna umożliwia oglądanie meczów live. Do tego potrzebne są jednak dobrze opracowane zakłady live. Kod promocyjny w firmie Fortuna uruchamia przede wszystkim bonusy, które dotyczą sfery powitalnej. Na ten moment w kontekście szczegółów wszystkich kodów promocyjnych należy pamiętać o ich różnorodności. Liczba stron internetowych, które nawiązały współpracę z bukmacherem jest stosunkowo duża, co też przyczynia się do szerokości oferty takich fraz. My polecamy wykorzystać kod „BONUSVIP”, ponieważ sprawdzi się on świetnie w przypadku bonusów powitalnych. Chodzi w pierwszej kolejności o bonus bez depozytu, który w Fortunie wygląda naprawdę dobrze.

Gdzie wpisać kod promocyjny na stronie Fortuny?

Jeśli już zdecydujemy się na skorzystanie z konkretnego kodu promocyjnego, należy poznać szczegóły dotyczące jego umieszczenia. Zakłady bukmacherskie Fortuna w tym kontekście działają stosunkowo tradycyjnie, ponieważ wszystkie kwestie związane z poszczególną frazą dotyczą wyglądają podobnie jak u innych bukmacherów. Kod promocyjny należy bowiem umieścić w pustym polu na etapie zakładania konta. Co ważne, należy pamiętać o tym, że umieszczenie takiego kodu nie jest obowiązkowe, dlatego istotne będzie uważne śledzenie instrukcji.

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl

Bonusy na start w firmie Fortuna zakłady bukmacherskie

Mając już elementarną wiedzę na temat tego, jak i gdzie wykorzystać kod promocyjny, możemy swobodnie przejść do opisania samych bonusów. W przypadku takiej firmy jak Fortuna, liczba takich promocji jest naprawdę duża, ponieważ same udogodnienia można podzielić na dwie grupy. W pierwszej nadrzędną rolę spełnią bonusy cykliczne – Fortuna proponuje tutaj dostęp do takich bonusów, jak „Happy Hours” czy „Bezpieczniki”. Z uwagi jednak na to, że najważniejsze jest dobre rozpoczęcie gry bukmacherskiej, zahaczymy przede wszystkim o bonusy na start. W tej grupie dominującą rolę pełnią w szczególności dwie promocje: bonus od depozytu oraz bonus bez depozytu. Poniżej przedstawiamy charakterystykę tych dwóch promocji. Co trzeba o nich wiedzieć?

Bonus bez depozytu na poziomie 20 złotych

W tym bonusie nadrzędną rolę do odegrania ma wspomniany wcześniej kod promocyjny. Wiemy już, gdzie i jak go umieścić, dlatego w tym akapicie wspomnimy przede wszystkim o szczegółach jego użytkowania. O co tak naprawdę chodzi w tej promocji? Fortuna przeleje nam równowartość złotych na dobry start – ale nie tylko w postaci pieniędzy. Fortuna kładzie duży nacisk na punkty Fortuna Klub Plus, które pomagają nam wygrywać nagrody rzeczowe. Jeśli chodzi o wspomnianą wyżej kwotę, na nasze konto trafi 2800 punktów. Bonus możemy wykorzystać więc na dwa sposoby. Bukmacher nie narzuca nam żadnych skomplikowanych warunków odnośnie obrotu czy liczby kuponów. Mamy więc pełną swobodę w korzystaniu.

Bonus od depozytu w wysokości 200 złotych

Ten bonus, a w zasadzie jego wykorzystanie jest już jednak bardziej skomplikowane. Aby mieć szansę na skorzystanie z promocji, musimy na początek śledzić naszą zakładkę z bonusami, ponieważ po około 3 dniach mamy go otrzymać. Co dalej? Przede wszystkim do naszych zadań należy przelanie pierwszych pieniędzy, ponieważ ich wysokość zależy od wielkości samego bonusu. Bukmacher dostarczy nam równowartość naszej kwoty, jednak aby skorzystać z bonusu, najpierw należy dokonać obrotu własnych środków. Musimy to uczynić czterokrotnie, z kursem minimalnym całego kuponu na poziomie 1.60. Po wykonaniu tego zadania najważniejsze będzie jeszcze wykorzystanie samego bonusu, który musimy użyć na jakikolwiek zakład z kursem minimalnym 1.14.

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl