Przedstawienie szczegółów dotyczących większości legalnych firm bukmacherskich, musi opierać się na samej ofercie. Niemal wszystkie tego typu przedsiębiorstwa działają jednak stosunkowo różnorodnie, ponieważ stawiają na mocno wyszukane udogodnienia. W przypadku takich firm jak Betclic to kod promocyjny działający na bonusy jest najważniejszy. Stawiając na te promocje, mamy szansę skorzystać z naprawdę interesujących udogodnień, zwłaszcza jeśli chodzi początek rozgrywki. W tym tekście postaramy się przedstawić wszystkie istotne kwestie samych bonusów czy kodu promocyjnego, bo jak się okazuje, nie jest to wcale tak łatwy do zrozumienia temat. Co trzeba wiedzieć?

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Betclic bonus powitalny bez depozytu. Kod promocyjny i bonusy na start

Betclic – jak wygląda kod promocyjny uruchamiający dane bonusy?

Mówiąc o wszystkich elementarnych podstawach zakładów bukmacherskich Betclic, siłą rzeczy poruszymy temat kodu promocyjnego. Ta firma, podobnie, jak inne legalne przedsiębiorstwa kładzie na to duży nacisk, gdyż tylko tym może uratować swoją ofertę. Trzeba bowiem wiedzieć, że Betclic nie wyróżnia się, jeśli chodzi o propozycję bukmacherską, a przyciągnąć klientów jednak trzeba. Kod promocyjny działający na bonusy, w firmie Betclic, przyjmuje różnorodne postacie. W pierwszej kolejności musimy się więc dowiedzieć nieco więcej o samej frazie. Na rynku mamy bardzo dużo stron internetowych, które mają istotne znaczenie dla większości klientów, zwłaszcza w kontekście samego kodu. Nie możemy raczej zliczyć wszystkich dostępnych kodów promocyjnych, dlatego my rekomendujemy skorzystanie z frazy „BONUSVIP550”. Dzięki tej krótkiej pozycji, mamy szansę skorzystać z jednego bonusu powitalnego – chodzi oczywiście o popularny cashback. O jego szczegółach powiemy sobie jednak nieco później. Co musimy jeszcze wiedzieć o kodzie promocyjnym?

Gdzie wpisać kod promocyjny?

Poznanie wiedzy na temat tego, jak wygląda kod promocyjny, warto również poznać specyfikę jego umieszczenia. W tym względzie zakłady bukmacherskie Betclic działają raczej przejrzyście, ponieważ wszystko wygląda podobnie jak w innych firmach. Na początek należy przede wszystkim wiedzieć, gdzie widnieje miejsce na jego wpisanie. Najważniejsza będzie przede wszystkim rejestracja, ponieważ to ona pozwala na umieszczenie konkretnej frazy. Wspomniany wcześniej kod „BONUSVIP550” należy umieścić zaraz obok najważniejszych danych osobowych, takich jak PESEL czy numer i seria dowodu osobistego.

Bonusy na start od firmy Betclic

Wiedząc już niemal wszystko na temat kodów promocyjnych, warto w kolejnym etapie pochylić się nad konkretnymi promocjami. Zakłady bukmacherskie Betclic w tym względzie działają raczej jednowymiarowo, gdyż zainteresowany gracz ma do dyspozycji dwie promocje. Pierwsza dotyczy bonusu powitalnego, który w Betclic przyjmuje rolę popularnego cashbacku. W tym miejscu nie można zapomnieć także o jednym z bonusów cyklicznych, który działa na wyobraźnie najbardziej doświadczonych graczy. Co trzeba wiedzieć o tych promocjach?

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Cashback w ofercie zakładów Betclic

Zakład bez ryzyka, nazywany najczęściej cashbackiem, w firmie Betclic może osiągnąć nawet 550 złotych. Aby go otrzymać i z niego skorzystać musimy przede wszystkim liczyć na przegraną w naszym pierwszym kuponie. Bukmacher, jak możemy się domyślić, zwróci nam stawkę postawioną na takim kuponie. Skorzystanie z otrzymanego bonusu zależy w dalszej kolejności od naszych działań związanych z obrotem. Betclic wymaga tutaj wykonania tego sześciokrotnie z minimalnym kursem całkowitym kuponu na poziomie 2.00.

Promocja Multi+ w zakładach bukmacherskich Betclic

Po przedstawieniu konkretów związanych z bonusem powitalnym, warto przejść do promocji cyklicznej. Jej specyfika i wszystkie szczegóły są bardzo atrakcyjne, zwłaszcza jeśli chodzi o nasze ewentualne wygrane. Betclic zwiększa bowiem o konkretny procent naszą wygraną, jeśli spełnia ona poszczególne warunki. Minimalna liczba zdarzeń musi wynosić pięć, a kurs każdego ze zdarzeń musi oscylować w granicach współczynnika 1.20. Jak wyglądają wygrane przy konkretnej liczbie zdarzeń?

  • 5 zdarzeń – wzrost o 7%,
  • 6 zdarzeń – o 14%,
  • 7 zdarzeń – o 20%,
  • 8 zdarzeń – o 25%,
  • 9 zdarzeń – o 30%,
  • 10 zdarzeń – o 35%,
  • 11 zdarzeń – o 40%,
  • 12 zdarzeń – o 45%,
  • 13 i więcej zdarzeń – o 50%.

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl