League of Legends LPLMecze na żywo Transmisje: 12 League of Legends TCLMecze na żywo Transmisje: 8 League of Legends LCKMecze na żywo Transmisje: 8 NBAMecze na żywo Transmisje: 12 Liga PortugalskaMecze na żywo Transmisje: 9 EredivisieMecze na żywo Transmisje: 9 EkstraklasaMecze na żywo Transmisje: 9 Puchar Ligi AngielskiejMecze na żywo Transmisje: 1 Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 Kolarstwona żywo Transmisje: 26 Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 20 Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 18 Golfna żywo Transmisje: 16 Gala UFCna żywo Transmisje: 15 Testy przedsezonowena żywo Transmisje: 14
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Esport mecze na żywo i za darmo w internecie - gdzie oglądać transmisje?

Kibice rozgrywek esportowych mogą każdego dnia oglądać setki meczów, turniejów i rozgrywek w popularne gry komputerowe. Na naszej stronie prezentujemy wyselekcjonowany zbiór transmisji esoprtu, które można oglądać za darmo w Internecie. Wystarczy wybrać wydarzenie z poniższej listy i nacisnąć przycisk play przy jednym z kanałów. Zapoznaj się z naszym harmonogramem transmisji i dowiedz się gdzie oglądać esport live online i za darmo przez Internet.

Jak i gdzie oglądać ESport?

Aby oglądać esport w tv należy posiadać u swojego operatora telewizyjnego pakiet kanałów sportowych w skład których wchodzą takie stacje jak E-SPORT TV i Polsat Games. Największą liczbę meczów i transmisji esportu można jednak znaleźć na kanałach internetowych takich jak Twitch, Youtube, STS TV czy Fortuna TV.

Gdzie i jak oglądać ESport za darmo?

Do oglądania Esportu na żywo i za darmo w Internecie służą specjalne platformy streamingowe. Najpopularniejszą jest serwis Twitch, którego oferta jest w pełni przeznaczona do fanów wydarzeń sportowych. Bardzo dużo ESportu można też oglądać w serwisach internetowych bukmacherów online, które dostępne są pod adresami STS.pl i eFortuna.pl.

Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie