Przedstawiając ofertę konkretnych firm bukmacherskich, musimy mieć na uwadze kilka rzeczy. Przede wszystkim takie firmy jak STS zakłady bukmacherskie jako bukmacher działają dosyć przejrzyście jeśli chodzi o samą ofertę. Zainteresowany poszczególnymi promocjami czy bonusami gracz powinien przede wszystkim dokładnie poznać wszystkie szczegóły. A one nie do skomplikowanych raczej nie należą, ponieważ STS jest jedną z najprostszych w obsłudze firm bukmacherskich. W tym tekście przedstawimy więc wszystkie konkrety dotyczące bonusów, ale także samą specyfikę zakładów. Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN 100 zł bez ryzyka i bonusy 1560 zł - więcej na www.STS.pl

STS zakłady bukmacherskie – jakie oferty na zakłady live przygotował ten bukmacher?

Zanim jednak przejdziemy to ciekawych promocji oraz bonusów, warto zagłębić się nieco w temat samych zakładów. STS jako bukmacher, kładzie stosunkowo duży nacisk na kursy i inne współczynniki, które w ostatecznym rozrachunku mogą przynieść większą wygraną. Najlepiej widać to chociażby w przypadku zakładów live, które podobnie jak u innych bukmacherów, pełnią nadrzędną rolę całej propozycji. STS zakłady bukmacherskie to bukmacher, który w pierwszej kolejności w tym zakresie, stawia na atrakcyjne kursy. Zakłady live zresztą o to się głównie opierają, ponieważ wszyscy klienci czekają na wzrost konkretnych współczynników. Na ten moment w przypadku tego typu zakładów wartym uwagi są również poszczególne dyscypliny. STS całą ofertę tego rodzaju zakładów kształtuje w oparciu o wydarzenia piłki nożnej, gdzie możemy liczyć na najwięcej zdarzeń i najbardziej zmienne kursy. Poza futbolem są jednak inne rywalizacje, o których nie możemy zapominać. Bardzo dobrze wygląda propozycja dotycząca koszykówki czy siatkówki, a w okresie zimowym także skoków narciarskich.

STS zakłady bukmacherskie – jakie bonusy przygotował dla nas bukmacher?

Właściciele tego przedsiębiorstwa zaufanie klientów budują również o dobrze opracowane bonusy. Liczba promocji – czy to cyklicznych, czy tych na start, jest naprawdę godna podziwu. W tym artykule skupimy się przede wszystkim na udogodnieniach w pakiecie powitalnym, ponieważ mogą one stanowić świetny drogowskaz na dalszą grę. Na ten moment mówiąc o tego typu promocjach akurat w tej firmie, dominuje dobrze znana dwójka. Bonusy kreują niemal wszystkie postępowania gracza początkującego. Jak je zdobyć?

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN 100 zł bez ryzyka i bonusy 1560 zł - więcej na www.STS.pl

Bonus aż do 1660 złotych

Po zakończeniu rejestracji, wpłaceniu depozytów i spełnieniu pozostałych wymagań otrzymamy zakład bez ryzyka do 100 PLN i bonusy o łącznej wartości aż 1560 PLN.

Opinie o firmie STS zakłady bukmacherskie

Przedstawiając opinie samych klientów, musimy powiedzieć praktycznie same dobre rzeczy. Osoby mające doświadczenie akurat z tą platformą, chwalą sobie tak naprawdę wszystko. Kursy według większości stoją na bardzo atrakcyjnym poziomie – zwłaszcza jeśli chodzi o zakłady live. Dalej niemal wszyscy gracze wymieniają bardzo dobrze opracowane transmisje live w zakładce STS TV, co jest pewnego rodzaju nowością na tym rynku. Lekkim powodem do narzekań jest temat cyklicznych bonusów, ponieważ w opiniach klientów jest ich stosunkowo niewiele w porównaniu z konkurencją.

Metody płatności u tego bukmachera

STS zakłady bukmacherskie w temacie płatności stosują podobną taktykę, co reszta największych firm bukmacherskich. W tej kwestii należy więc wyróżnić większość systemów internetowych oraz banków. Oto, co możemy znaleźć w metodach płatności:

  • PayU,
  • DotPay,
  • TPay,
  • Mastercard,
  • VISA,
  • Skrill,
  • Neteller,

Standardowymi opcjami są tutaj także banki. Najwięcej klientów korzysta z takich źródeł, jak: PKO Bank Polski, Ariol Bank czy Banki Spółdzielcze.

 BONUS 1660 PLN W STS  BONUS 1660 PLN 100 zł bez ryzyka i bonusy 1560 zł - więcej na www.STS.pl