Przedstawiając ofertę konkretnych firm bukmacherskich, musimy mieć na uwadze kilka rzeczy. Przede wszystkim takie firmy jak STS zakłady bukmacherskie jako bukmacher działają dosyć przejrzyście jeśli chodzi o samą ofertę. Zainteresowany poszczególnymi promocjami czy bonusami gracz powinien przede wszystkim dokładnie poznać wszystkie szczegóły. A one nie do skomplikowanych raczej nie należą, ponieważ STS jest jedną z najprostszych w obsłudze firm bukmacherskich. W tym tekście przedstawimy więc wszystkie konkrety dotyczące bonusów, ale także samą specyfikę zakładów. Na co należy zwrócić szczególną uwagę?

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

STS zakłady bukmacherskie - oferta, opinie, recenzja

STS zakłady bukmacherskie – jakie oferty na zakłady live przygotował ten bukmacher?

Zanim jednak przejdziemy to ciekawych promocji oraz bonusów, warto zagłębić się nieco w temat samych zakładów. STS jako bukmacher, kładzie stosunkowo duży nacisk na kursy i inne współczynniki, które w ostatecznym rozrachunku mogą przynieść większą wygraną. Najlepiej widać to chociażby w przypadku zakładów live, które podobnie jak u innych bukmacherów, pełnią nadrzędną rolę całej propozycji. STS zakłady bukmacherskie to bukmacher, który w pierwszej kolejności w tym zakresie, stawia na atrakcyjne kursy. Zakłady live zresztą o to się głównie opierają, ponieważ wszyscy klienci czekają na wzrost konkretnych współczynników. Na ten moment w przypadku tego typu zakładów wartym uwagi są również poszczególne dyscypliny. STS całą ofertę tego rodzaju zakładów kształtuje w oparciu o wydarzenia piłki nożnej, gdzie możemy liczyć na najwięcej zdarzeń i najbardziej zmienne kursy. Poza futbolem są jednak inne rywalizacje, o których nie możemy zapominać. Bardzo dobrze wygląda propozycja dotycząca koszykówki czy siatkówki, a w okresie zimowym także skoków narciarskich.

STS zakłady bukmacherskie – jakie bonusy przygotował dla nas bukmacher?

Właściciele tego przedsiębiorstwa zaufanie klientów budują również o dobrze opracowane bonusy. Liczba promocji – czy to cyklicznych, czy tych na start, jest naprawdę godna podziwu. W tym artykule skupimy się przede wszystkim na udogodnieniach w pakiecie powitalnym, ponieważ mogą one stanowić świetny drogowskaz na dalszą grę. Na ten moment mówiąc o tego typu promocjach akurat w tej firmie, dominuje dobrze znana dwójka. Bonus od depozytu oraz bonus bez depozytu kreują niemal wszystkie postępowania gracza początkującego. Jak je zdobyć?

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl

Bonus od depozytu na poziomie 1200 złotych

W tym bonusie najważniejsze będą nasze działania w kwestiach finansowych. Aby mieć szansę na skorzystanie z tej promocji, musimy podczas rejestracji zaznaczyć odpowiednie pole – „Chcę otrzymać bonus powitalny”. Zaraz po zalogowaniu i wpłaceniu pierwszych pieniędzy zabawa się zaczyna. STS przeleje nam równowartość przelanej przez nas kwoty, ale żeby móc z niego skorzystać, powinniśmy nim trzykrotnie obrócić. Kurs każdego kuponu nie może być mniejszy od liczby 1.91.

Bonus bez depozytu do 29 złotych

Jeśli chodzi o tę promocję, to nadrzędną rolę odegra tutaj wpisanie kodu promocyjnego podczas rejestracji. Następnie, po udanym zalogowaniu, musimy czekać na wpłatę 29 złotych przez firmę STS. Podobnie jak przy poprzedniej promocji, aby mieć dowolność korzystania z tej kwoty, najpierw musimy dokonać trzykrotnego obrotu. Kurs minimalny po raz kolejny musi oscylować w punkcie 1.91.

Opinie o firmie STS zakłady bukmacherskie

Przedstawiając opinie samych klientów, musimy powiedzieć praktycznie same dobre rzeczy. Osoby mające doświadczenie akurat z tą platformą, chwalą sobie tak naprawdę wszystko. Kursy według większości stoją na bardzo atrakcyjnym poziomie – zwłaszcza jeśli chodzi o zakłady live. Dalej niemal wszyscy gracze wymieniają bardzo dobrze opracowane transmisje live w zakładce STS TV, co jest pewnego rodzaju nowością na tym rynku. Lekkim powodem do narzekań jest temat cyklicznych bonusów, ponieważ w opiniach klientów jest ich stosunkowo niewiele w porównaniu z konkurencją.

Metody płatności u tego bukmachera

STS zakłady bukmacherskie w temacie płatności stosują podobną taktykę, co reszta największych firm bukmacherskich. W tej kwestii należy więc wyróżnić większość systemów internetowych oraz banków. Oto, co możemy znaleźć w metodach płatności:

  • PayU,
  • DotPay,
  • TPay,
  • Mastercard,
  • VISA,
  • Skrill,
  • Neteller,

Standardowymi opcjami są tutaj także banki. Najwięcej klientów korzysta z takich źródeł, jak: PKO Bank Polski, Ariol Bank czy Banki Spółdzielcze.

 BONUS 1229 PLN W STS  BONUS 1229 PLN  29 zł za darmo i bonus 1200 zł - więcej na www.STS.pl