Mówiąc o największych firmach bukmacherskich w Polsce, bardzo często skupiamy się tylko na jednej rzeczy. Tymczasem legalni liderzy tego rynku mogą nam zaproponować o wiele więcej. Dla przykładu, Fortuna zakłady bukmacherskie jako bukmacher działa stosunkowo mocniej w zupełnie innych kierunkach. Oczywiście, możemy liczyć na bardzo dobre bonusy czy inne promocje, ale właściciele tej firmy wychodzą z założenia, że wartym uwagi są także inne rzeczy. Jakie konkretnie? Przede wszystkim tworzenie bardziej atrakcyjnych kursów czy dostarczanie transmisji live. W tym artykule postaramy się przedstawić wszystkie propozycje tego bukmachera, opierają się także na opiniach klientów.

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl

Fortuna zakłady bukmacherskie - oferta, opinie, recenzja

Fortuna zakłady bukmacherskie – jak bukmacher zapatruje się na zakłady live?

Charakterystyka propozycji akurat tej firmy może być naprawdę interesująca. Okazuje się bowiem, że Fortuna zakłady bukmacherskie to bukmacher, który spory nacisk kładzie na kursy. Przedsiębiorstwo myśli bardzo strategicznie, ponieważ wyższe i bardziej atrakcyjne współczynniki, to także większa liczba klientów. Na ten moment wszystkie te działania przydają się przede wszystkim przy kreowaniu oferty na zakłady live. Ten typ kuponów jest znany praktycznie w każdej firmie, aczkolwiek warto wiedzieć, iż Fortuna do świetnych współczynników, dodaje również pokaźną liczbę zdarzeń. Oczywiście niekwestionowanym liderem jest piłka nożna – przy okazji tej dyscypliny możemy na żywo obstawiać nie tylko suchy wynik, ale także liczbę bramek czy kartek. Jakie inne dyscypliny wchodzą tutaj w grę? Wszystko zależy od okresu w danym sezonie czy roku. Dla przykładu, w sezonie zimowym warto pochylić się nad zmaganiami Polaków w skokach narciarskich. Z kolei niemal przez cały rok, doskonale prezentuje się propozycja na tenis ziemny czy koszykówkę.

Fortuna zakłady bukmacherskie – jakie bonusy oferuje bukmacher?

Przedstawienie szczegółów tego i innych bukmacherów byłoby niczym, gdyby nie zahaczenie o liczne bonusy. Fortuna w tym przypadku działa po bukmachersku, czyli stawia na jak najlepsze promocje cykliczne – chociażby bonus Happy Hours, ale przede wszystkim na udogodnienia startowe. W pakiecie powitalnym tego bukmachera znajdzie się miejsce w szczególności dla dwóch bonusów: bonusu od depozytu oraz bonusu bez depozytu. Poniżej znajdziemy pełny opis tych promocji, aczkolwiek warto wiedzieć, że dotyczą one działań w trakcie rejestracji.

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl

Bonus bez depozytu na poziomie 20 złotych

W kontekście tego bonusu powstało stosunkowo dużo teorii, ponieważ jest on standardowym działaniem praktycznie wszystkich firm bukmacherskich. Fortuna w przypadku tego bonusu działa jednak trochę inaczej. Oczywiście, aby otrzymać ten bonus, musimy wpisać kod promocyjny na etapie zakładania konta, jednak reszta wygląda o wiele korzystniej. Fortuna przy tym udogodnieniu działa dwutorowo: gracz może otrzymać albo kwotę przypisaną do bonusu, albo 2800 punktów Fortuna Klub Plus. Tylko i wyłącznie od nas zależy, jak wykorzystamy tę promocję. Zachęcamy jednak do zbierania wspomnianych punktów, ponieważ one mogą być przepustką nawet do nagród rzeczowych. Bukmacher w kwestii tego bonusu nie wymaga przeprowadzania żadnego obrotu.

Bonus od depozytu w wysokości 1000 złotych

Ten bonus jest już trochę bardziej skomplikowany. Zakłady bukmacherskie Fortuna wypłacą nam równowartość pierwszej wpłaconej kwoty, która może maksymalnie sięgać 1000 złotych. W przypadku tej promocji trzeba się już jednak liczyć z większymi obostrzeniami. Fortuna przeleje nam bowiem ten bonus, ale tylko wtedy, gdy dokonamy obrotu własnych środków. Musimy to wykonać czterokrotnie, z kursem całkowitym na minimalnym poziomie 1.60.

Opinie klientów o firmie Fortuna

Poza samą ofertą, dla właścicieli tego przedsiębiorstwa równie istotne są opinie klientów. Zarządcy nie mają się jednak o co martwić, ponieważ przeglądając różne fora, natrafimy zdecydowaną przewagę dobrych opinii. Klienci, którzy mieli lub nadal mają styczność z tą firmą chwalą sobie wysokie kursy czy dobrą ofertę zakładów live. Do tego trzeba dołączyć także świetną pozycję transmisji live z wybranych rozgrywek piłkarskich. Stawkę pozytywnych ocen uzupełniają także bonusy – ich warunki, a także ich specyfika, która jest bardziej atrakcyjna niż u konkurencji.

Metody płatności w firmie Fortuna

Mówiąc o zakładach bukmacherskich Fortuna, bardzo ważną rolę pełnią również metody płatności. W tym kontekście klienci mogą liczyć na ciekawe rozwiązania, które są jednak standardowe w większości firm. Oto, jakie metody  może nam zaproponować Fortuna:

  • Skrill,
  • Masterpass,
  • PayU,
  • tPay,
  • VISA,
  • Mastercard,
  • plus Bank

Poza tym, świetnie wyglądają również propozycje tradycyjnych banków. Sami gracze najczęściej korzystają z Banków Spółdzielczych, Alior Banku, PKO Banku Polskiego czy mBanku.

 BONUS 830 PLN W FORTUNIE  BONUS 830 PLN  Freebety 30 zł, cashback 600 zł i bonus 200 zł - więcej na eFortuna.pl