Betclic zakłady bukmacherskie to bukmacher, który w Polsce działa dopiero od dwóch lat. Jest to jednak pewnego rodzaju powrót, ponieważ firma ta działała już przed laty. Ponowne wejście na polski rynek zadowoliło przede wszystkim najstarszych graczy, którzy pamiętają dobrą pozycję tej firmy. W tym artykule pochylimy się nieco szerzej nad jej ofertą bukmacherską, zahaczając w pierwszej kolejności o zakłady live czy konkretne bonusy. W przypadku akurat tej firmy równie istotne będą opinie klientów, ponieważ jak się okazuje, nie są one dobre we wszystkich aspektach. Na co należy więc zwrócić uwagę?

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Betclic zakłady bukmacherskie - oferta, opinie, recenzja

Betclic zakłady bukmacherskie – jak bukmacher zapatruje się na zakłady live?

Mówiąc o szczegółach praktycznie wszystkich przedsiębiorstw bukmacherskich, niemal zawsze wszystko będzie wyglądać tak samo. Wszystko bowiem zaczyna się i kończy na ofercie. Mowa oczywiście o czystych zakładach bukmacherskich, ponieważ one tak naprawdę napędzają działalność strony. W przypadku firmy Betclic, najistotniejsze powinny być rodzaje konkretnych zakładów. Właściciele tego przedsiębiorstwa działają przede wszystkim w oparciu o dwa typy kuponów. Pierwszą grupę tworzą zakłady tradycyjne, które możemy obstawić przed konkretnym wydarzeniem czy meczem. Sporym minusem takiego zakłady jest jednak brak możliwości wycofania się z konkretnego zdarzenia. W tym miejscu najlepiej sprawdzą się zakłady live, ponieważ je możemy kontrolować. A przynajmniej trochę uważniej obstawiać. Naczelną specyfiką tego typu kuponów jest bowiem śledzenie konkretnego spotkania i stawianie kuponów na żywo. Jest to o tyle atrakcyjne, że kursy potrafią zmieniać się naprawdę bardzo często, a to z kolei przekłada się na wysokość ewentualnej wygranej. Dominującą rolę jeśli chodzi o dane dyscypliny pełni tutaj piłka nożna. Zakłady live dobrze jednak wyglądają także jeśli chodzi o tenis ziemny czy koszykówkę.

Betclic zakłady bukmacherskie – jakie bonusy przygotował bukmacher?

Betclic zakłady bukmacherskie to bukmacher, przy którym stosunkowo jasno zrozumiemy specyfikę bonusów. Wszystkie promocje, które proponuje nam akurat ta firma, można policzyć na palcach jednej ręki, ponieważ świetnie wyglądają dwa bonusy. W ofercie cyklicznych udogodnień należy napomknąć o bonusie Multi+, gdzie Betclic zwiększy naszą wygraną w zależności od liczby wydarzeń na kuponie. Jeśli chodzi zaś o udogodnienia dotyczące pakietu powitalnego, to sprawa jest równie jasna. Zarejestrowani gracze mogą skorzystać z bonusu, w którym dostaniemy zwrot gotówki. Jak wyglądają szczegóły promocji?

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl

Cashback w wysokości 550 złotych

Charakterystyka tego rodzaju bonusów jest stosunkowo jasna, ponieważ chodzi o zwrot pieniędzy w przypadku porażki. Betclic zakłady bukmacherskie w tym zakresie działa równie transparentnie, ponieważ przedstawia jasno określone warunki. Aby otrzymać pieniądze w przypadku przegranego kuponu, powinniśmy przede pierwszego kuponu z kursem minimalnym na poziomie 1.14. Operowanie ewentualnym bonusem zależy z kolei od naszych działań w kwestii obrotu – taki zabieg musimy wykonać sześciokrotnie z kursem minimalnym 2.00.

Opinie klientów o firmie Betclic

Firma Betclic po powrocie do Polski nie zaliczyła jednak dobrej passy. Przeglądając fora internetowe możemy się natknąć przede wszystkim na słabe oceny dotyczące bonusów. W tym zakresie przedsiębiorstwu zarzuca się ich małą ilość, a także trudne do spełnienia warunki. Bardzo dużo osób poddaje również krytyce temat kursów, ponieważ według wielu są one mało atrakcyjne. Jedyną rzeczą, którą możemy przyciągać potencjalnych klientów jest możliwość oglądania meczów w specjalnej zakładce Betclic TV. Tam trzeba jednak spełnić warunki dotyczące zakładów live.

Metody płatności oferowane przez Betclic

Zakłady bukmacherskie Betclic są dosyć atrakcyjne, jeśli chodzi o możliwości wpłat i wypłat na konto. Na ten moment firma może się pochwalić dostępnością do takich systemów, jak:

 • Skrill,
 • BLIK,
 • Przelewy24,
 • VISA,
 • Mastercard,
 • Banki Spółdzielcze,
 • Alior Bank,
 • PKO Bank Polski,
 • Millenium Bank,
 • mBank,
 • Bank Pekao,
 • Inteligo.

 BONUS 550 PLN W BETCLIC  CASHBACK 500 PLN  zakład bez ryzyka 550 zł - więcej na www.Betclic.pl