Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 Kolarstwona żywo Transmisje: 18 ATP Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 WTA Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 Gala UFCna żywo Transmisje: 12 Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 12 Grand Prix Arabii Saudyjskiejna żywo Transmisje: 11 Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 11 Narciarstwo AlpejskieMecze na żywo Transmisje: 9 Golfna żywo Transmisje: 8 Challenger Santa CruzMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger LuganoMecze na żywo Transmisje: 7 BiathlonMecze na żywo Transmisje: 7 Liga GreckaMecze na żywo Transmisje: 7 Testy przedsezonowena żywo Transmisje: 6
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

"Wiem, co chcę zrobić" – Zastanawiające słowa Osimhena

wiem-co-chce-zrobic-zastanawiajace-slowa-osimhena
Autor: Kamil Gieroba | 23.01.2024 21:01 Źródło zdjęcia: X/Napoli

Victor Osimhen od dawna jest przymierzany do opuszczenia Napoli.

Osimhen z dużym transferem?

Spekulacje wokół nigeryjskiego napastnika wracają co jakiś czas jak bumerang. Niedawno podpisał nowy kontrakt z Napoli, ale media sugerują, iż włoski klub tylko zabezpiecza tym ruchem kwotę przyszłego transferu. W nowej umowie znalazła się bowiem klauzula o wartości 130 milionów euro.

Teraz Osimhen ponownie podgrzał plotki najnowszym wywiadem.

– Podjąłem już decyzję o kolejnym kroku, który zrobię na zakończenie sezonu. Mam już cały plan. Wiem, co chcę zrobić, jaki kolejny krok chcę wykonać. Myślę, że 60% ludzi ma na myśli plotki na temat Premier League. To jedna z największych lig na świecie. Chcę mocno zakończyć sezon z Napoli, a potem ogłosić decyzję, którą już podjąłem – powiedział Osimhen w rozmowie dla CBS Sport.
 

Napoli Serie A Victor Osimhen

Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie