Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 Kolarstwona żywo Transmisje: 18 ATP Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 WTA Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 Gala UFCna żywo Transmisje: 12 Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 12 Grand Prix Arabii Saudyjskiejna żywo Transmisje: 11 Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 11 Narciarstwo AlpejskieMecze na żywo Transmisje: 9 Golfna żywo Transmisje: 8 Challenger Santa CruzMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger LuganoMecze na żywo Transmisje: 7 BiathlonMecze na żywo Transmisje: 7 Liga GreckaMecze na żywo Transmisje: 7 Testy przedsezonowena żywo Transmisje: 6
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Pierwszoligowy klub tonie w długach

pierwszoligowy-klub-tonie-w-dlugach
Autor: Kamil Gieroba | 23.01.2024 21:12 Źródło zdjęcia: X/Podbeskidzie

Niepokojące wieści na temat sytuacji Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Podbeskidzie to klub, który w ostatnich latach ocierał się o PKO Ekstraklasę i zaliczał epizodyczne sezony na tym poziomie. Generalnie jednak gra w Fortunie I Lidze.

Długi Podbeskidzia

Stąd najnowsze doniesienia bielsko.biala.pl mogą zaskakiwać.

Odnoszą się do walnego zgromadzenia akcjonariuszy, które miało miejsce w grudniu. Jednym z głównych punktów było przyjęcie sprawozdania finansowego za sezon 2022/23. To co rzuca się w oczy to fakt, że w tym okresie zanotowali 14 mln złotych przychodów, przy łącznych kosztach wynoszących 17,7 mln złotych. Matematyka w tej sytuacji jest prosta.

Wynikom nie pomaga fakt wielu zobowiązań, które zaciągnięto w poprzednich sezonach. Łącznie zatem mowa o strach ponad 6 milionów złotych. Co więcej, niedawno klub miał wziąć kolejną pożyczkę.

W przeszłości Podbeskidzie już było kilkukrotnie ratowane przez miasto. Jednakże trzeba wziąć jeszcze pod uwagę ostatnie wyniki sportowe. Po rundzie jesiennej zajmują przedostatnie miejsce w tabeli Fortuna I Ligi! Zatem ewentualny spadek do II ligi może zagrozić przyszłości klubu.

Fortuna I Liga Podbeskidzie Bielsko-Biała

Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie