Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 Kolarstwona żywo Transmisje: 18 ATP Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 WTA Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 Gala UFCna żywo Transmisje: 12 Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 12 Grand Prix Arabii Saudyjskiejna żywo Transmisje: 11 Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 11 Narciarstwo AlpejskieMecze na żywo Transmisje: 9 Golfna żywo Transmisje: 8 Challenger Santa CruzMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger LuganoMecze na żywo Transmisje: 7 BiathlonMecze na żywo Transmisje: 7 Liga GreckaMecze na żywo Transmisje: 7 Testy przedsezonowena żywo Transmisje: 6
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Olivier Giroud zostaje w AC Milan

olivier-giroud-zostaje-w-ac-milan
Autor: Mikołaj Krajewski | 07.04.2023 10:00

AC Milan to jeden z najbardziej znanych włoskich zespołów, który doskonale radzi sobie na boiskach. Również polscy kibice chętnie patrzą na to, co dzieje się we włoskiej lidze. W ostatnich czasach oczy wszystkich skierowane były na francuskiego napastnika, który na co dzień gra w tym klubie. Dokładnie mowa o Oliwierze Giroud, który nie raz i nie dwa pokazał, jak grać. Wszyscy byli ciekawi tego, czy Francuz będzie chciał przedłużyć kontrakt z włoskim klubem.

Spotkanie w środę

Niejedna osoba wie, że włoską Serie A można oglądać w tv i online. Wielu widzów zasiada przed odbiornikami, przy komputerach, aby obserwować Girouda i jego kolegów. Wierni kibice wiedzieli również dokładnie, że to w środę, 29.03.2023 roku, zostaną podjęte najważniejsze decyzje, jakie odnoszą się do tego francuskiego piłkarza. Wtedy to odbyło się spotkanie przedstawicieli Oliviera Girouda z AC Milan. Jak się okazuje, nowe warunki zostały przez piłkarza zaakceptowane. Doszło do podpisania nowego, rocznego kontraktu.

Wielu ucieszył ten fakt. Tym bardziej że tajemnicą poliszynela było to, iż Francuz otrzymał propozycję od Evertonu w wysokości 10 milionów euro w styczniowym okienku transferowym. Giroud odrzucił jednak tą ofertę, dając tym samym znak, że chciałby pozostać w Lombardii, gdzie całkiem się dobrze czuje. 

Kontrakt do czerwca 2024 roku

Co można powiedzieć o nowym kontrakcie piłkarskim Francuza? Otóż 36-letni piłkarz zdecydował się podpisać umowę, która związała go z klubem do końca czerwca 2024 roku. Giroud zarobi około 3,8 miliona euro netto plus dodatki. Co prawda, żadne dokumenty jednak nie zostały podpisane oficjalnie. Pozostaje mieć nadzieję, że kwestia dopięcia ostatnich formalności, to tylko kilka chwil. Szacuje się bowiem, że oficjalne dokumenty z nową, podpisaną umową pojawią się jeszcze przed 12 kwietnia.

Wtedy to AC Milan ma stanąć do Walki z Napoli. Fakt, że Giroud pozostaje na San Siro ucieszyła nie tylko władze klubu, ale także kibiców. Jest to dla nich ważne, ponieważ jak się okazuje (o czym baczni obserwatorzy na pewno wiedzą) Francuz został kupiony do klubu za mniejszą kwotę, niż teraz opiewa jego umowa. To znak, że jego obecność w AC Milan została faktycznie doceniona.

Ciekawostki o Olivierze Giroud

W sezonie 2022/2023 (do momentu podpisania nowej umowy) Francuz w barwach Milanu zagrał aż 34 spotkania. Udało mu się w tym czasie strzelić aż 12 goli i zanotować aż 6 asyst. 72 występy, 26 bramek i 10 asyst - oto jego całościowe statystyki, jeżeli chodzi o grę dla tego włoskiego klubu. Co działo się z piłkarzem, zanim trafił na stałe na San Siro?

Był on graczem Arsenalu, Chelsea, Montpellier, Tours, Istres i Grnoble Foot. To także piłkarz, który świętował liczne sukcesy z reprezentacją Francji, gdzie zagrał 121 meczów. W tym czasie udało mu się zdobyć 53 bramki. Warto również wiedzieć, że Francuz zaliczany jest najlepszym strzelcem w historii Trójkolorowych. Jak więc widać, to bardzo zdolny piłkarz, który jeszcze nie raz przyczyni się do tego, aby jego klub zwyciężył w meczach.

Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie