Mecze półfinałowe Ligi Mistrzów 04-05.05. Gdzie oglądać za darmo? Live stream meczów online w internecie i transmisja w tv

Liga Mistrzów w tym tygodniu rozegra rewanżowe spotkania półfinałów. Kibice czekają na spotkania, po których dowiemy się kto zagra w finale Champions League. W nim mogą znaleźć sie tylko dwa zespoły z par Manchester City – Paris Saint Germain i Chelsea – Real Madryt. Transmisja Ligi Mistrzów za darmo w internecie i na żywo w tv.

Manchester City – Paris Saint Germain live stream meczu Ligi Mistrzów

Mecz Manchester City – Paris Saint Germain zapowiada się niezwykle ciekawie. Obie drużyny bardzo chcą awansować do finału Ligi Mistrzów, ale tylko jedna może zrealizować ten cel. W Paryżu spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1 na korzyść „The Citizens”. Rewanżowy mecz już we wtorek 27 kwietnia o godz. 21:00, a transmisja rywalizacji obu ekip na żywo w Polsat Sport Premium 1.

Mecz Chelsea – Real Madryt transmisja online za darmo

Chelsea – Real Madryt to wyrównana rywalizacja. Po pierwszym meczu trudno wskazać faworyta do awansu. 'The Blues” w meczu rozgrywanym na Estadio Alfredo Di Stefano potrafili w niektórych fragmentach spotkania zdominować „Królewskich”, ostatecznie tamten mecz zakończył się wynikiem 1:1. Polscy kibice spotkanie Chelsea – Real Madryt będą mogli oglądać w środę 5 maja od 21:00 za pośrednictwem Polsat Sport Premium 1 oraz TVP 1. W internecie na stronie sport.tvp.pl będzie dostępna transmisja online za darmo.

fot. shutterstock.com/Gorodenkoff