Puchar NiemiecMecze na żywo Transmisje: 1 Kolarstwona żywo Transmisje: 18 ATP Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 WTA Indian WellsMecze na żywo Transmisje: 12 Gala UFCna żywo Transmisje: 12 Skoki narciarskieMecze na żywo Transmisje: 12 Grand Prix Arabii Saudyjskiejna żywo Transmisje: 11 Magazyn sportowyna żywo Transmisje: 11 Narciarstwo AlpejskieMecze na żywo Transmisje: 9 Golfna żywo Transmisje: 8 Challenger Santa CruzMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger LuganoMecze na żywo Transmisje: 7 BiathlonMecze na żywo Transmisje: 7 Liga GreckaMecze na żywo Transmisje: 7 Testy przedsezonowena żywo Transmisje: 6
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Hiszpańskie media: Barcelona podjęła decyzję ws. Lewandowskiego

hiszpanskie-media-barcelona-podjela-decyzje-ws-lewandowskiego
Autor: Kamil Gieroba | 23.01.2024 20:51 Źródło zdjęcia: X/FC Barcelona

Katalońskie media są przekonane co do kwestii przyszłości Roberta Lewandowskiego.

Co dalej z Lewandowskim?

Wokół kapitana reprezentacji Polski w ostatnich tygodniach były różne spekulacje. Niektóre źródła przekonywały, że po zaledwie dwóch sezonach opuści Barcelonę (latem 2024 roku). Wszystko to przez jego wiek i słabszą dyspozycję w trwającej kampanii.

Najczęściej wobec jego osoby padały kierunki przenosin do Arabii Saudyjskiej lub Stanów Zjednoczonych. 

"Sport" we wtorek przekonuje, iż jest w rękach samego zawodnika, a Barcelona wcale nie naciska go na transfer. Klub ma uszanować każdą decyzję 35-latka.

Lewandowski w sezonie 2023/24 trwa na zdecydowanie niższych obrotach, niż nas przyzwyczaił. Ale jego statystyki na papierze i tak wyglądają przyzwoicie - we wszystkich rozgrywkach wystąpił w 27 meczach. Zdobył w nich dwanaście bramek i dorzucił pięć asyst.

FC Barcelona La Liga Robert Lewandowski

Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie