Gdzie oglądać Ekstraklasę w tv i online

Kwestia dotycząca dostępu do transmisji meczów piłkarskich w ostatnim czasie stała się niezwykle ważna. Można wręcz powiedzieć, że każdy z potencjalnych widzów-klientów, stawia na uzyskanie najlepszego dostępu. Taki obrót spraw jest zrozumiały, ponieważ niewielu z nich wie chociażby, gdzie oglądać Ekstraklasę.

Na polskim rynku transmisyjnym ta liga jest jednym z liderów, gdyż wyprzedzają ją jedynie największe rozgrywki zagraniczne. Jakie mamy więc możliwości? Na ten moment najlepiej prezentuje się oczywiście propozycja telewizyjna, a konkretnie kanały z grupy Canal+ oraz Telewizji Polskiej. Opcji jest jednak o wiele więcej, ponieważ nie możemy zapomnieć o ofercie sygnału internetowego. który staje się coraz bardziej popularny. W tym tekście powiemy sobie nieco więcej właśnie o tej drugiej możliwości, zwłaszcza z perspektywy propozycji płatnych i bezpłatnych.

Gdzie oglądać Ekstraklasę? Oferta strony internetowej sport.tvp.pl

W kontekście nadawanego sygnału w transmisji internetowej, bardzo ważną rolę odegrają ogólnodostępne propozycje. Taką bez cienia wątpliwości jest witryna sport.tvp.pl, ponieważ stawia ona na proste rozwiązania z perspektywy samego klienta. Strona należąca do Telewizji Polskiej stawia przede wszystkim na prostotę jeśli chodzi o uzyskanie samego dostępu, gdyż jako widz czeka na nas zaledwie wybór konkretnego spotkania.

Nie musimy trudzić się ani uiszczaniem płatności, ani zakładaniem konta, ponieważ administratorzy strony nie przewidują takich działań. Warunków w zasadzie nie ma, a stronę możemy także wygodnie pobrać na nasz telefon w postaci aplikacji mobilnej. Ona również jest darmowa.

 TRANSMISJE I MECZYKI ZA DARMO  STS TV  Oglądać meczyki live za darmo w STS TV na stronie www.STS.pl
FORTUNA TV  Oglądaj meczyki live za darmo w Fortuna TV na stronie eFortuna.pl

Gdzie oglądać Ekstraklasę? Propozycja platformy Player.pl

Mówiąc o szczegółach dotyczących transmisji internetowej, nie możemy pominąć oferty prywatnej platformy Player.pl. Ta firma stawia na odpłatne uzyskanie dostępu do transmisji, ponieważ odbywa się to podobnie jak przy wyborze stacji telewizyjnej. Najważniejszą rzeczą jest więc wybór konkretnego pakietu. Player.pl daje nam w tym miejscu do wyboru kilka opcji, jednak spotkania Ekstraklasy na żywo najlepiej wypadną po postawieniu na zestaw „CANAL+”, za który będziemy musieli zapłacić 50 złotych. Cena dotyczy okresu miesięcznego użytkowania, a poza meczami świetnie prezentują się również seriale oraz filmy.

fot. Dziurek / shutterstock.com