Kolarstwona żywo Transmisje: 19 Grand Prix Hiszpaniina żywo Transmisje: 11 Golfna żywo Transmisje: 8 Challenger IlkleyMecze na żywo Transmisje: 7 ATP Londyn (ATP Queens Club)Mecze na żywo Transmisje: 7 WTA BirminghamMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger SassuoloMecze na żywo Transmisje: 7 Challenger PoznańMecze na żywo Transmisje: 7 ATP HalleMecze na żywo Transmisje: 7 WTA GaibaMecze na żywo Transmisje: 7 WTA BerlinMecze na żywo Transmisje: 7 Szermierkana żywo Transmisje: 6 Wyścigi samochodowena żywo Transmisje: 5 Lekkoatletykana żywo Transmisje: 5 Challenger NottinghamMecze na żywo Transmisje: 4
Bonus miesiąca bonus dnia 330 PLN 300 PLN
20 PLNFREEBET ZA REJESTRACJĘ
10 PLNBONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT
3 X 100 PLNAŻ 3 ZAKŁADY BEZ RYZYKA
Zarejestruj konto

Barcelona zdecydowała! To o niego będzie walczyć!

barcelona-zdecydowala-to-o-niego-bedzie-walczyc
Autor: Wojtek Jagodowski | 20.05.2024 12:08

Klub Barcelona, będący w trudnej sytuacji finansowej, musiał w tym sezonie opierać się na wypożyczeniach zawodników z innych drużyn. Jednak niektóre z tych wypożyczeń, a w szczególności Joao Cancelo i Joao Felixa, dobiegają teraz końca. Zarząd Blaugrany musiał zatem podjąć decyzję, o którego z tych dwóch piłkarzy będzie najbardziej zabiegał, by ponownie go pozyskać na nadchodzący sezon.

Kluczowe wnioski:

  • Barcelona będzie walczyć o przedłużenie wypożyczenia Joao Cancelo
  • Joao Felix wróci do Atletico Madryt
  • Zarząd Barcelony uznał, że Cancelo jest bardziej wartościowym zawodnikiem dla zespołu
  • Barcelona musi poradzić sobie z trudną sytuacją finansową
  • Klub opierał się na wypożyczeniach, ale teraz musi podjąć kluczowe decyzje

Sytuacja finansowa Barcelony

Barcelona borykała się z poważnymi kłopotami finansowymi, dlatego w tym sezonie musiała opierać się na wypożyczeniach zawodników z innych klubów. Kłopoty sytuacji finansowej Barcelony zmusiły klub do poszukiwania alternatywnych rozwiązań, takich jak wypożyczenia celu uzupełnienia składu.

Koniec okresu wypożyczeń Cancelo i Felixa

Teraz jednak niektóre z tych wypożyczeń, takie jak Joao Cancelo i Joao Felixa, dobiegają końca. Barcelona stoi więc przed koniecznością podjęcia decyzji, co dalej z tymi piłkarzami. Klub musi rozważyć, czy będzie starał się przedłużyć wypożyczenie któregoś z nich, czy też będzie próbował go pozyskać na stałe.

Barcelona musi zdecydować

Barcelona stanęła przed trudnym wyborem - musi zdecydować, o którego z zawodników, Joao Cancelo czy Joao Felixa, będzie najbardziej zabiegać, by sprowadzić go ponownie na Camp Nou. Zarząd Blaugrany uznał, że Cancelo jest bardziej wartościowym piłkarzem dla zespołu, dlatego skoncentruje się na negocjacjach w celu przedłużenia jego wypożyczenia.

Wybór między Cancelo a Felixem

Barcelona musi dokonać decyzji Barcelony pomiędzy zatrzymaniem Cancelo vs Felix na kolejny sezon. Kierownictwo klubu uważa, że Cancelo lepiej wpasowuje się w taktykę i potrzeby drużyny, dlatego będzie priorytetowo traktować przedłużenie jego pobytu na Camp Nou.

Wniosek

Ostatecznie Barcelona zdecydowała się postawić na Joao Cancelo, przedłużając jego wypożyczenie z Manchesteru City. Piłkarz ten okazał się bowiem ważniejszym elementem układanki dla Blaugrany niż Joao Felix, który wróci do Atletico Madryt. Oznacza to intensywne negocjacje Barcelony w celu zatrzymania Cancelo na dłużej na Camp Nou, podczas gdy Felix opuści katalońską stolicę.

Barcelona, borykając się z poważnymi problemami finansowymi, zdecydowała się skoncentrować swoje wysiłki na przedłużeniu wypożyczenia Joao Cancelo. Zaufała ona umiejętnościom tego portugalskiego obrońcy, uznając go za kluczową postać swojego zespołu na kolejny sezon. Jednocześnie, Felix wróci do Atletico Madryt, co pokazuje, że Barcelona priorytetowo traktuje Cancelo w swoich planach transferowych.

Choć decyzja ta może rozczarować część kibiców, którzy mieli nadzieję na zatrzymanie także Joao Felixa, to Barcelona uznała Cancelo za zawodnika bardziej przydatnego dla swojej gry i struktury zespołu. Teraz klub będzie intensywnie negocjował, by przedłużyć współpracę z Portugalczykiem i zapewnić sobie jego usługi na dłużej.

Typy na dziś

1 (1X2)

1.45

PSV Eindhoven - Twente

Stawka200 PLN
Łączny kurs1.45
Do wygrania: 290 PLN
Typuj w Fortunie