Gdzie oglądać mecze Bundesligi Transmisje na żywo w tv i live online za darmo

Szczegóły dotyczące zmagań piłkarskich w najbliższy weekend nie są zbyt jasne. Wraca Bundesliga, ale większość widzów nie wie, gdzie oglądać poszczególne spotkania. Na szczęście możliwości jest bardzo dużo, ponieważ poza nadawaniem telewizyjnym, bardzo dobrą pozycję zajmują sygnały internetowe. W tym miejscu dominują przede wszystkim trzy platformy internetowe, o których warto wspomnieć w tym artykule. Poniżej będziemy mogli przeczytać szczegóły każdej z witryn, ale przede wszystkim jej zalety.

Bundesliga – gdzie oglądać mecze najbliższej kolejki?

Już w sobotę, piłkarze osiemnastu drużyn Bundesligi, rozpoczną zmagania przerwanego sezonu. Dwudziestą szóstą kolejkę gier będziemy mogli oglądać oczywiście w telewizji. Tutaj dominuje oferta stacji Eleven Sports oraz Canal+Sport. Wszystkie tek kanały będą także obecne na platformach bukmacherskich – STS TV oraz Fortuna TV, a także na stronie Player.pl. Charakterystyka tych dwóch opcji znajdzie się poniżej.

Oferta dwójki bukmacherów w kontekście Bundesligi

Jeśli chodzi o kwestie transmisji internetowych to bardzo dobrą ofertę proponują nam strony bukmacherskie. Na ten moment możemy mówić o dwójce: STS TV oraz Fortuna TV, gdzie mamy okazję obejrzeć mecze całkowicie za darmo. Jedynym warunkiem, od którego zależy uzyskanie dostępu jest postępowanie zgodnie z warunkami bukmacherskimi. Dotyczą one zakładów live, które musimy postawić przed skorzystaniem z transmisji.

Oglądaj transmisję w STS TV

Oglądaj transmisję za darmo w Fortuna TV

Propozycja platformy Player.pl w temacie transmisji

Temat transmisji internetowych jest niezwykle ciekawy jeśli chodzi o rynek platform o tej tematyce. Na ten moment najlepszą pozycję zajmuje strona Player.pl, na której możemy obejrzeć wszystkie mecze Bundesligi. Kanały z grupy Eleven Sports, a także Canal+Sport są obecne w konkretnych pakietach. Za zestaw numer jeden zapłacimy 15 złotych miesięcznie, z kolei za drugi zbiór aż 50 złotych. Tam możemy jednak korzystać również ze stacji z filmami czy serialami.

Oglądaj transmisję na żywo w Player.pl

Sprawdź też: Listę spotkań, transmisji i meczów Bundesligi na żywo i za darmo w internecie

fot. charnsitr / shutterstock.com